نمایندگی فروش دستگاه سنگ زنی قطعات کروی
خرید فروش دستگاه سنگ زنی

نمایندگی فروش دستگاه سنگ زنی قطعات کروی

نمایندگی فروش دستگاه سنگ زنی قطعات کروی: در صورتی که نیازمند دستگاه cnc سنگ زنی در انواع مدل ها هستید ما می توانیم نیازهای شما را تامین کنیم.

هنگامی که صحبت دستگاهی می شود که از سیستم کنترل عددی یا سی ان سی برخوردار است این تصور در ذهن ما ایجاد می شود که با یک دستگاه هوشمند روبه رو هستیم که می تواند پروسه های مورد نظر را به صورت اتوماتیک اجرا کند. این دستگاه از یک نرم افزار پیشرفته برخوردار هستند و پس از انجام تنظیمات اولیه می توانند پروسه را به طور اتوماتیک انجام دهند و اپراتور تنها نیاز است که بر روند کار نظارت داشته باشد.

معمولا موادی که از سختی بالایی برخوردار هستند و اجرای پروسه های ماشین کاری بر روی آن ها به سختی انجام می شود را تحت فرایند سنگ زنی قرار می دهند و همچنین این امکان وجود دارد که قطعه کار مورد نظر برای هدف های مختلفی تحت عملیات سنگ زنی قرار گیرد.

مواد ساینده ای که جهت ساخت چرخ سنگ ها و سمباده ها و همچنین سایر ابزارهای سنگ زنی مورد استفاده قرار می گیرند دارای جنس های مختلفی هستند و در انواع متنوعی در بازار و در دسترس عموم قرار دارند. ولی در حالت کلی می توان این مواد ساینده را به دو دسته کلی تقسیم بندی کرد که بدین شرح هستند:
مواد طبیعی ساینده که در ساخت ساینده های مربوط به دستگاه سنگ زنی مورد استفاده قرار می گیرند شامل:  1- امری 2- کراندوم  3- الماس
مواد ساینده مصنوعی که در ساخت دستگاه سنگ زن استفاده می شوند شامل: 1- کربورهای ساینده  2- آلومین

نمایندگی فروش دستگاه سنگ زنی قطعات کروی در بازار صنعت آرنیوس دستگاه هایی با کنترلر های مطرح بازار عرضه می کند که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین ما مکاتبه نمایید و همچنین می توانید نیازها و خدمات خود را در این پایگاه ثبت کنید.

◊ مشاهده کنید: کاربرد دستگاه سنگ زنی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو