نمایندگی فروش دستگاه سنگ زنی سی ان سی
خرید فروش دستگاه سنگ زنی

نمایندگی فروش دستگاه سنگ زنی سی ان سی

نمایندگی فروش دستگاه سنگ زنی  سی ان سی: انواع دستگاه های سنگ زنی با برندهای معتبر را ما به شما معرفی می کنیم تا در انتخاب خود دید بازتری داشته باشید.

دستگاه های سنگ زنی از جمله دستگاه هایی هستند که در پروسه های ماشین کاری بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. از دستگاه سنگ زنی برای ایجاد سطحی صاف و یا برداشتن مقدار کمی از روی سطح قطعه کار استفاده می شود این ماشین آلات در حالت ساده از یک چرخ سنگی و ساینده برخوردار هستند و با چرخش خود می توانند از روی سطح قطعه کار مقداری بار در حد براده بر دارند. چرخ سنگ ذکر شده در جنس های مختلفی در بازار موجود هستند و هر یک مزیت ها و کاربردهای خاصی دارند.

دستگاه هایی که از سیستم های کنترل عددی و یا سی ان سی برخوردار هستند امکانات بسیاری را در اختیار اپراتور قرار می دهند و اپراتور به راحتی می تواند از طریق نرم افزار نصب شده بر روی دستگاه تمام پروسه کاری را کنترل کند و بر اجرای آن نظارت داشته باشد.

این ماشین آلات به دلیل دارا بودن صفحه مانیتورینگ این امکان را در اختیار ما قرار می دهند که مراحل شبیه سازی شده کار را مشاهده کنیم و همچنین در صورت بروز هرگونه خطای در حین انجام کار این خطا به صورت نوشتاری بر روی صفحه ظاهر گردد.

ماشین آلات سنگ زنی انواع مختلفی دارند و برای کاربردهای مختلفی استفاده می شوند که برخی از مدل های مربوط به دستگاه سنگ زنی بدین شرح است: دستگاه سنگ زنی تسمه ای، دستگاه سنگ زنی رومیزی، دستگاه سنگ زنی تخت، دستگاه سنگ زنی ابزار و تیغه ها، دستگاه سنگ زنی چرخ دنده ها و … که این موارد برخی مدل های دستگاه سنگ زنی می باشند.

نمایندگی فروش دستگاه سنگ زنی  سی ان سی در بازار صنعت آرنیوس دستگاه های مناسب را به شما صنعتگران ارائه می کند شما نیز می توانید با ما مکاتبه کرده و نیازها و خدمات خود را ثبت نمایید.

◊ مشاهده کنید: کاربرد دستگاه سنگ زنی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو