خرید فروش اره دورکن و پانل بر

نمایندگی فروش دستگاه اره دورکن mdf

نمایندگی فروش دستگاه اره دورکن mdf: بازار صنعت آرنیوس به عنوان یکی از برترین و موفق ترین نمایندگی های فروش دستگاه اره دورکن ام دی اف بهترین های صنعت را به شما معرفی می کند.

برخی از اجزای به کار رفته در دستگاه اره دورکن به شرح زیر می باشد که لازم است در هنگام خرید آن ها را در نظر بگیریم:
♦ نحوه انتقال قدرت به تیغه اره: نحوه انتقال قدرت به تیغه اره می تواند به دو صورت مستقیم و غیر مستقیم باشد که در نوع مستقیم، تیغه اره به صورت مستقیم به چرخ الکتروموتور متصل می گردد و آن را به حرکت در می آورد و در حالت غیر مستقیم این انتقال قدرت و در نتیجه حرکت تیغه اره توسط یک تسمه صورت می گیرد. دستگاه های اره دورکن معمولا سرعتی برابر با 3500 و 4500 و 5500 دور در دقیقه دارند.
♦ اسکلت و پایه: اسکلت و پایه دستگاه اره دورکن از چدن و یا آلیاژهای آن می باشد و در برخی ماشین آلات اره دورکن از فلز آلومینیوم استفاده می شود.
♦ گونیای میز دورکن: به منظور انجام برش های صاف و زاویه دار با استفاده از دستگاه دورکن از این گونیا به همراه ریل های متفاوت استفاده می شود، سیستم حرکتی این ریل ها معمولا با استفاده از بلبرینگ انجام می شود و جنس گونیا از آلمینیوم می باشد.
♦ گونیای موازی اره: این گونیا در اصطلاح فنی با نام گونیای پشت اره شناخته می شود و برای برش های طولی مورد استفاده قرار می گیرد. بر روی دستگاه یک عدد متر تعبیه شده است که از آن جهت تنظیم فاصله اره تا گونیا استفاده می شود.
♦ گونیای قطع کن (فارسی): این گونیا جهت انجام برش های عرضی مورد استفاده قرار می گیرد برای این منظور نیاز به دو گونیا است یکی در انتهای ریل و دیگری در قسمت جلویی ریل می باشد. زاویه ی این گونیا 45 تا 90 است.

بازار صنعت آرنیوس نمایندگی فروش دستگاه اره دورکن mdf شما را در بهترین مسیر ممکن هدایت می کند با متخصصین ما مکاتبه کرده و همچنین خدمات و نیازهایتان را ثبت نمایید.

مطالعه کنید:
اره دورکن
کاربرد اره دورکن

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو