نمایندگی فروش بال اسکرو skf smi Ball Screw
خرید فروش تجهیزات cnc

نمایندگی فروش بال اسکرو skf smi Ball Screw

نمایندگی فروش بال اسکرو skf smi Ball Screw: بال اسکرو های شرکت skf نمونه ای موفق از سیستم های حرکتی بوده است که توانسته قابلیت های منحصر به فرد و خوبی را از خود به نمایش بگذارد .

نمونه ای دیگر از برند های مطرح در زمینه بال اسکرو مربوط به شرکت smi است این شرکت نیز توانسته نمونه سیستم های حرکتی موفقی را در عرصه های مختلفی صنعتی ارائه دهد.

مزیتی که بال اسکرو ها دارند این است که علاوه بر این که می توانند اصطکاک را کاهش دهند می توانند با مقداری پیش بار نیز کار کنند که این مورد به منظور حذف کردن لقی بین ورودی (یعنی چرخش) و خروجی (یعنی حرکت خطی) می باشد. این ویژگی قرار گرفته در بال اسکرو زمانی لازم می شود که خواسته باشیم از آن ها در سیستم های کنترل حرکت کامپیوتری همچون ماشین آلات سی ان سی و انجام حرکت های دقیق استفاده نمود.

بال اسکرو skf smi Ball Screw

ابزارهای مختلفی جهت انجام حرکت های خطی وجود دارد اما در مورد بال اسکرو ها بازده ای بالایی را شاهد هستیم. به عنوان مثال یک بال اسکرو در مقایسه با یک لید اسکرو با بازده ای 50 درصد با همان ابعاد دارای بازده ای 90 درصد است.

شما نیز می توانید در بازار صنعت آرنیوس مرکز تخصصی  سیستم های حرکتی به عنوان نمایندگی فروش بال اسکرو skf smi Ball Screw مناسب ترین نمونه های موفق بال اسکرو را جهت خرید سفارش دهید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو