نمایندگی فروش انواع دستگاه پرس برک چینی
فروش دستگاه خم کن، پانچ، پرس برک

نمایندگی فروش انواع دستگاه پرس برک چینی

نمایندگی فروش انواع دستگاه پرس برک چینی: دستگاه های چینی توانسته اند بازار خرید و فروش را در قبضه خود در آورند شما نیز در صورتی که تمایل به خرید این ماشین آلات دارید می توانید به متخصصین بازار صنعت آرنیوس تکیه کنید.

دستگاه های تولیدی توسط شرکت های چینی مانند سایر شرکت های کشورهای دیگر می توانند تولیدات با کیفیت و یا کم کیفیت داشته باشند اما در هر حال قیمت تمام شده ماشین آلات ساخت چین از مقدار پایینی برخوردارند و این مسئله به علت ارزان بودن نیروی کار در این کشور است.

دستگاه های پرس برک سی ان سی cnc چینی را در مدل های مختلفی می توان در بازار مشاهده کرد. این ماشین آلات می توانند در انواع NC و CNC در دسترس باشند. ماشین آلات سی ان سی نسبت به دستگاه های NC از دقت بالاتری بهره مند هستند. همچنین این دستگاه ها از نظر تعداد محور به صورت دو محوره، 4 محور و 6 محوره هستند و با استفاده از کنترلر های cnc می توانیم کنترلی تمام عیار بر روی دستگاه داشته باشیم.

اندازه عرض دستگاه های پرس برک سی ان سی cnc چینی می تواند از 1.5 متر تا 16 متر متغییر باشد که میزان آن بر حسب نوع دستگاه و کلاس کاری آن متفاوت است و شما نیز هنگام خرید دقت کنید که حداکثر عرض مورد نیاز شما چه مقدار است و سپس با توجه به آن دستگاه مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

قدرت ماشین آلات پرس برک از 40 نیوتن تا 3800 نیوتن متغییر است که این مقدار نیز مانند مورد قبل بستگی به نوع دستگاه دارد.

شما نیز می توانید از برخی از دستگاه های پرس برک چینی با اطمینان خاطر استفاده کنید ما در بازار صنعت آرنیوس و نمایندگی فروش انواع دستگاه پرس برک چینی بهترین مشاوره ها را در اختیار شما قرار می دهیم، شما نیز می توانید نیاز و درخواست خود را در این پایگاه ثبت کنید.

◊ مطالعه کنید: کاربرد دستگاه پرس برک

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو