نمایندگی فروش انواع دستگاه صفحه تراش
خرید فروش دستگاه صفحه تراش

نمایندگی فروش انواع دستگاه صفحه تراش

نمایندگی فروش انواع دستگاه صفحه تراش: ارائه انواع خدمات صفحه تراشی با برندها و مارک های معتبر در این نمایندگی به تمام صنعتگران صورت می گیرد.

هر یک از دستگاه های صفحه تراش از قسمت های خاصی تشکیل شده اند که نوع هر یک بر کیفیت دستگاه موثر خواهد بود و باید در هنگام خرید این قسمت های تشکیل دهنده را در دستگاه های مشابه با یکدیگر مقایسه نماییم تا انتخاب موفقی داشته باشیم.

برخی از قسمت های اصلی دستگاه صفحه تراش کورس کوتاه بدین شرح است:
در دستگاه صفحه تراش بدنه به عنوان اصلی ترین قسمت این دستگاه به حساب می آید و جنس آن معمولا از چدن مرغوب است، قسمت تحتانی این دستگاه ها عریض و به فرم پایه ای است و مخزن روغن دستگاه در این ناحیه قرار گرفته است.
الکتورموتور دستگاه که محل قرار گیری آن در پشت پایه و بر روی تکیه گاه می باشد.
قطعه ی دیگری که در این دستگاه ها به کار رفته قطعه ای با نام کشاب است که قطعه ای چدنی می باشد و محل قرار گیری آن بر روی بدنه است و به وسیله اهرم نوسان کننده در راهگاه کشویی بدنه به حالت رفت و برگشت به حرکت در می آید.

دیگر قسمت های دستگاه صفحه تراش شامل کله گی دستگاه، سوپرت عمودی، دستگاه رنده گیر، جعبه دنده اصلی، اهرم نوسان کننده و … که هر کدام عملکرد و وظیفه خاصی را بر عهده دارند و بر روی کیفیت دستگاه موثر می باشند.

برای بستن قطعات کاری بر روی میز شیارهایی T شکل بر روی آن ایجاد شد است و از نظر حرکتی میزهای کار دارای دو حرکت افقی و عمودی می باشند.

یکی از خدمات بازار صنعت آرنیوس نمایندگی فروش انواع دستگاه صفحه تراش عرضه صفحه تراش در سطح گسترده به صنعتگران است که شما نیز می توانید از این خدمات بهره ببرید. برای این منظور با ما تماس بگیرید و یا نیازها و خدمات خود را در این پایگاه ثبت نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو