نمایندگی فروش انرژی چین انرژی گاید زنجیر کابل
خرید فروش تجهیزات cnc

نمایندگی فروش انرژی چین انرژی گاید زنجیر کابل

نمایندگی فروش انرژی چین انرژی گاید زنجیر کابل: این قطعات به عنوان یکی از اجزاء اصلی و مهم در ماشین آلات صنعتی محسوب می شوند و در انتخاب آنها باید نهایت دقت و توجه را به خرج داد، تا یک انتخاب خوب صورت گیرد، که ما می توانیم نمونه های بسیار مناسبی از این قطعات را به شما عرضه کنیم.

این قطعات با نام های متعددی در بازار معرفی می شوند شامل: انرژی گاید یا زنجیرِ کابل یا حاملِ کابل که با نامهای فنی و تجاری متعددی از قبیل:cable chain, cable carrier, energy chain, energy guide, drag chain, cable track, CAT track, که همان طور بیان شد به عنوان یکی از قطعات بسیار مهم در صنعت محسوب می شوند.

در ماشین آلات صنعتی سیم ها و کابل های متحرک که حامل جریان برق می باشند باید به دقت مورد حفاظت قرار گیرند و در برابر قسمت های ثابت دستگاه ایمن شوند که این مورد به راحتی توسط زنجیر کابل صورت می گیرد. از دیگر وظایف انرژی گاید ها محافظت سیم ها و کابل های سنسورها از بخش های در حال حرکت ماشین می باشد که نقش حیاطی این قطعات را بیشتر روشن می کند.

انرژی چین انرژی گاید زنجیر کابل

انرژی گاید ها دارای انواع مختلفی هستند از قبیل مدل باز یا  bridge type ، نیمه باز یا  one-side covered type ، مدل بسته یا  closed type  و مدل بی صدا یا silent که تمام این موارد از سوی بازار صنعت آرنیوس عرضه و به فروش می رسد.

عوامل متعددی در انتخاب و خرید و نصب زنجیر کابل ها مهم می باشند از قبیل:
طول حرکت ، سرعت و شتاب حرکت ، سایز و وزن کابل ها و شلنگ های عبوری ، شرایط محیطی از قبیل حداکثر حرارت ، وجود پلیسه یا سوفاله ماشینکاری یا مواد شیمیایی که از جمله عوامل مهم در انتخاب و خرید انرژی گاید از نمایندگی است.

بازار صنعت آرنیوس نمایندگی فروش انرژی چین انرژی گاید زنجیر کابل

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو