نمایندگی فروش اره نواری اتوماتیک برش لوله
خرید فروش اره نواری

نمایندگی فروش اره نواری اتوماتیک برش لوله

نمایندگی فروش اره نواری اتوماتیک برش لوله: اره نواری ها در دو نوع تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک در بازار موجود هستند و دارای مدل های مختلفی می باشند که برخی از این مدل ها مناسب برای برش انواع لوله هستند. که بازار صنعت آرنیوس مرجع فروش انواع مختلف این اره ها است.

اره نواری ها امروزه مورد توجه بسیاری از اصناف و کارگاه های تولیدی قرار گرفته و روز به روز بر استفاده و کاربرد این دستگاه ها افزوده می گردد. اره نواری های موجود در بازار در دو نوع نیمه اتوماتیک و فول اتوماتیک هستند، اره نواری ها این امکان را دارند که بتوان آن ها را برای درجه های مختلف تنظیم نمود و بدین ترتیب برش هایی با زوایای مختلف ایجاد کرد.

از اره نواری ها می تواند جهت برش انواع چوب، فلز، پروفیل و … استفاده نمود. اما باید این نکته را در نظر داشت که یک اره نواری با تیغه مشخص را نمی توان برای هر نوع برشی مورد استفاده قرار داد چراکه هر نوع قطعه با هر نوع جنسی برای اینکه به طور دقیق و با سطحی صاف برشکاری شود نیازمند این است که با سرعت مشخص و با تیغه ای منحصر به فرد برش داده شود. لوله هایی از جنس فلز و فایبر گلاس از جمله قطعاتی هستند که جهت برشکاری نیازمند دستگاه اره نواری هستند.

در دستگاه اره نواری معمولی چه از نوع افقی باشد و چه از نوع عمودی در هنگام برشکاری لازم است که اپراتور قطعه کار را به سمت تیغه حرکت دهد و یا اینکه لازم است تیغه را بر روی سطح حرکت دهد تا بدین ترتیب عملیات برشکاری انجام شود.

اره نواری اتوماتیک برش لوله

اما چنانچه دستگاه شما از نوع اره نواری اتوماتیک برش لوله باشد دیگر نیاز نیست که قطعه کار توسط اپراتور حرکت داده شود بلکه معمولا در دستگاه های اره نواری اتوماتیک قسمتی همچون نوار نقاله تعبیه شده که اپراتور با قرار دادن لوله بر روی این نقاله و دادن برنامه به دستگاه اره نواری می تواند عملیات برشکاری رو به صورت اتوماتیک انجام دهد و بدین ترتیب یک برشکاری دقیقی را داشته باشد.

بازار صنعت آرنیوس مرکز نمایندگی فروش اره نواری اتوماتیک برش لوله و نمایندگی خرید فروش انواع اره نواری اتوماتیک و ارائه خدمات مختلف در زمینه دستگاه های برشکاری می باشد .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو