نمایندگی عرضه دستگاه تراش کاروسل
خرید فروش دستگاه کاروسل

نمایندگی عرضه دستگاه تراش کاروسل

نمایندگی عرضه دستگاه تراش کاروسل: بازار صنعت آرنیوس یکی از نمایندگی های فعال در عرضه ماشین آلات کاروسل مناسب ترین ها را در اختیار شما قرار می دهد.

برند های مختلفی از دستگاه های کاروسل را می توان در بازار مشاهده نمود این ماشین آلات محصولات کشور هایی نظیر آمریکا، روس، رومانی، چین، آلمان، چکسلواکی و … می باشند.

هر یک از این دستگاه ها دارای یکسری مشخصات فنی خاصی هستند که لازم است در هنگام خرید به این مشخصه ها دقت و توجه کافی و لازم داشته باشیم. موتور های استفاده شده در دستگاه کاروسل مشخصات فنی خاصی دارند که بدین شرح می باشد:
 موتور اصلی میز، موتور حرکتی محور x، موتور حرکتی محور z، موتور حرکتی محور c، موتور مربوط به ابزار فرزکاری که هر یک از این موتور های به کار رفته در دستگاه دارای توان خاصی هستند که لازم است در انتخاب آن ها حداکثر اصول مهندسی به کار رفته باشد. دیگر پارامترهای دستگاه شامل فضای قابل اشغال دستگاه ، حداکثر ارتفاع دستگاه، وزن خالص دستگاه و …

البته پارامترهای فنی مربوط به دستگاه های کاروسل بسیار زیاد است که لازم است جهت مقایسه این پارامترها به دفترچه راهنمای این دستگاه ها مراجعه نماییم.

گستره استفاده از دستگاه های کاروسل بسیار وسیع است و از این دستگاه در صنایعی از قبیل : ماشین سازی، ساخت انواع تجهیزات صنعتی سنگین، ساخت قطعات مورد استفاده در نیروگاه ها، ساخت توربین، ژنراوتور، ساخت انواع تجهیزات و شیرآلات صنعت نفت و صنعت گاز، مورد استفاده در ساخت تجهیزات صنایع دریایی و کشتی سازی، صنایع هواپیمایی و هوافضا، صنایع خودرو سازی، ساخت قطعات مورد استفاده در صنعت خودرو و …

همان طور که ملاحضه می کنید گستره استفاده از دستگاه تراش کاروسل بسیار وسیع است و در صنایع گوناگونی مورد استفاده قرار می گیرد.

بازار صنعت آرنیوس نمایندگی عرضه دستگاه تراش کاروسل خدمات مناسبی را به شما عرضه می کند شما همچنین می توانید نیازها و خدمات خود را در این پایگاه ثبت نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو