نمایندگی عرضه انواع cnc سی ان سی پانچ
فروش دستگاه خم کن، پانچ، پرس برک

نمایندگی عرضه انواع cnc سی ان سی پانچ

نمایندگی عرضه انواع cnc سی ان سی پانچ: شما با خرید مناسب یک دستگاه سی ان سی cnc پانچ از مراکز فروش معتبر از جمله بازار ما می توانید یک کسب و کار موفق راه اندازی کنید.

دستگاه سی ان سی پانچ یکی ماشین آلات مورد نیاز بسیاری از صنایع داخلی است، و برندها و تولید کنندگان بسیاری این ماشین آلات را عرضه می کنند که هر کدام کیفیتی متفاوت دارد. یکی از کاربردهای مربوط به این دستگاه ها در زمینه تولید انواع سینی کابل است، دستگاه های پانچ متفاوتی برای ساخت سینی های کابل مورد استفاده قرار می گیرند و هر چه تکنولوژی به کار رفته در این ماشین آلات بهتر و جدید تر باشد آنگاه سرعت اجرای کار و همچنین هزینه تمام شده آن نیز کاهش خواهد یافت.

هر دستگاه پانچ به ازای هر پرس توانایی ایجاد تعداد معینی سوراخ بر روی قطعه کار را دارد برای مثال یک نمونه دستگاه می تواند با هر ضرب 5 سوراخ بر روی سینی ایجاد کند و در مدت زمان 3 دقیقه یک ورق 2*1 را تحویل دهد!! که می تواند بسیار عالی باشد و سرعت کار را بالا ببرد که تولید کنندگان سینی کابل می توانند پس از پانچ ورق ها، آن ها بریده و یا خم کنند.

از دستگاه سی ان سی cnc پانچ می توان در صنعت تابلوسازی نیز استفاده کرد، این دستگاه ها به عنوان دستگاهی ایده ال برای تولید انواع ستون های ریتال به حساب می آیند. و برحسب نوع دستگاه خریداری شده می توان در یک ضرب تعداد معنی سوراخ های دایره و یا مربع بر روی فلز ایجاد کرد.

این موارد برخی از کاربردهای وسیع دستگاه سی ان سی cnc پانچ می باشد و قابلیت های بسیاری در صنعت دارد.

بازار صنعت آرنیوس به عنوان نمایندگی عرضه انواع cnc سی ان سی پانچ انواع مختلف و برندهای را به شما عرضه می کند، شما نیز می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

◊ مطالعه کنید: کاربرد دستگاه پانچ cnc

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو