????????????????????????????????????
خرید فروش دستگاه دریل رادیال

نمایندگی خرید فروش دستگاه دریل رادیال

نمایندگی خرید فروش دستگاه دریل رادیال: بازار صنعت آرنیوس به عنوان نمایندگی خرید و فروش بهترین برندهای دستگاه دریل رادیال در ایران در حال فعالیت می باشد و بهترین خدمات خرید و فروش را ارائه می دهد.

دریل ها از جمله لوازم پر کاربرد کارگاهی هستند به خصوص کارگاه هایی که با تعداد دفعات بستن پیچ و یا سوراخکاری سر و کار دارند. دریل را به عنوان وسیله ای می شناسیم که با حرکت دورانی سریعی که دارد جهت سوراخکاری مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه ها بر حسب قدرت خود تقسیم بندی می شوند و می توانند در صنایع مختلف اعم از صنایع چوب ، صنایع مربوط به فلزات و حتی در سوراخکاری بر روی بتن مورد استفاده قرار گیرند.

به قطعاتی که در گارگاه ها وجود دارند اگر دقت کنید متوجه می شوید اکثر آن ها سوراخ دارند و حتی در بسیاری از صنایع نیز شما شاهده این هستید که از اتصال پیچ و مهره برای نصب قطعات استفاده می شود برای مثال در صنایع برج سازی که بدنه برج از قطعات فولاد تشکیل شده که با پیچ و مهره به یکدیگر متصل هستند ،  برای سوراخکاری این مورد معمولا از دریل های رادیال یا شعاعی استفاده می شود.

این سوراخ ها هر کدام شکل مختلفی دارند و هدف ایجاد هر سوراخ بر روی فلزات متفاوت است ، برای مثال ممکن است به منظور تامین فضای مناسب جهت استفاده از پیچ و مهره باشد و یا میخ پرچ و یا عبور مایعات و …

امیدواریم مطالب بیان شده در این قسمت مورد توجه شما قرار گرفته باشد، شما نیز چنانچه قصد خرید بهترین و با کیفیت ترین دستگاه های دریل رادیال را دارید می توانید با کارشناسان بازار صنعت آرنیوس همراه باشید.

یک دیدگاه

  1. محمود تاچه بند

    31 جولای 2018 در 10:44

    باسلام
    خواهشمند است کاتالوگ و قیمت تعدادی از دستگاههای دریل رادیال آخرین مدل را ارسال فرمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو