نمایندگی خرید فروش تیوب لیزر EFR
خرید فروش تجهیزات cnc

نمایندگی خرید فروش تیوب لیزر EFR

نمایندگی خرید فروش تیوب لیزر EFR: دستگاه cnc لیزر حکاکی امروزه در بسیار از کسب و کارها مشاهده می شود و این مورد به دلیل کاربرد زیاد این نوع تجهیز است، تیوب لیزر به عنوان یکی از قطعات مهم در این دستگاه ها محسوب می شود.

برندهای مختلفی این قطعه را میتوان در بازار مشاهده کرد که یکی از این برنده ها تیوب لیزر EFR است که پس از برند رسی در جایگاه دوم از نظر کارایی و کیفیت دارد.

تیوب لیزر EFR در سه سری مختلف ساخته و روانه بازار می شود که عبارتند از مدل های F،Zn،Zx اما از میان این سه مدل، بیشترین فروش و سفارش مربوط به سری Zn است که از نظر ظاهری شباهت بسیار زیادی با مدل Z رسی دارد.

تیوب لیزر EFR سری Zn از آینه های هوا خنک برخوردار هستند اما تیوب لیزر EFR سری F اینه ها از مدل آب خنک هستند به همین دلیل این نوع تیوب لیزر EFR از نظر طول عمر، کیفیت و همچنین از نظر قیمت در سطح پایین تری قرار دارند و در واقع اقتصادی هستند.

تیوب لیزر EFR

تیوب لیزر EFR سری F از نظر رنج توان بین 80 تا 180 وات است و دارای 5 مدل مختلف می باشد، اگر خواسته باشیم از نظر قیمتی این موارد را مقایسه کنیم می توان گفت که تیوب لیزر سری Zn دارای قیمتی کمتر نسبت به سری Zx می باشد اما از نظر کیفیتی تا حدودی مشابه یکدیگر هستند. تیوب لیزر EFR سری Zn نیز همانند سری Z رسی دارای 4 مدل مختلف می باشد و رنج توانی آن بین 80 تا 150 است و آینه هایی که در این مدل تیوب لیزر به کار رفته است از نوع هوا خنک است.

بازار صنعت آرنیوس مرکز نمایندگی خرید فروش تیوب لیزر EFR انواع مدل های این برند را با قیمت و کیفیت مناسب به شما عرضه می کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو