نمایندگی خرید فروش آینه لیزر co2
خرید فروش تجهیزات cnc

نمایندگی خرید فروش آینه لیزر co2

نمایندگی خرید فروش آینه لیزر co2: آینه لیزر یکی از قطعات کاربردی و مهم در ماشین آلات سی ان سی cnc برش لیزر می باشد و باید در هنگام تهیه این قطعه دقت کافی داشت که متخصصان ما در بازار صنعت آرنیوس نمونه های بسیار عالی از این قطعه را در اختیار شما قرار می دهند.

اما در مورد آینه لیزر co2 و لنز یا عدسی دستگاه cnc برش لیزر لازم است که یکسری نکات مورد برسی قرار گیرد که بدین شرح می باشد:
ماشین آلات cnc برش لیزر و حکاکی که برای مواد غیر فلزی مورد استفاده قرار می گیرد، عموما سه آینه بازتاب دهنده و همچنین یک عدسی یا لنز جهت متمرکز کردن مورد استفاده قرار می گیرد. توجه داشته باشید که بسیاری از لنزهایی که در بازار ایران است همگی محصولی از چین هستند و نکته مهم در این قطعات نوع متریال مورد استفاده در ساخت آنها است که تعیین کنند میزان کیفیت لنز و یا عدسی می باشد.

آینه لیزر co2

از نظر متریال دو نوع متریال مختلف مورد استفاده در آینه لیزر co2 را می توان در بازار مشاهده کرد:
1- متریال آمریکایی که به صورت طلایی رنگ است
2- متریال چینی که به رنگ بنفش یا نارنجی و یا طلایی کدر است

اما از میان این متریال ها بهترین نمونه مربوط به متریال آمریکایی است که به راحتی می توان آن را از روی رنگ اش تشخیص داد که همان طور بیان شد رنگ متریال آمریکایی به صورت طلایی شفاف است.

نکته ای که باید در مورد آینه لیزر co2 رعایت کرد این است که باید پس از یک مدت زمان مشخص، معمولا پس از چند ساعت کار مداوم و روزانه باید با استفاده از یک گوش پک کن که آغشته به الکل می باشد، قطعه مورد نظر را از داخل به سمت بیرون و به صورت حلزونی تمیز کرد.

بازار صنعت آرنیوس مرکز نمایندگی خرید فروش آینه لیزر co2

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو