نمایندگی خدمات انواع دستگاه بورینگ تراش
خرید فروش دستگاه بورینگ

نمایندگی خدمات انواع دستگاه بورینگ تراش

نمایندگی خدمات انواع دستگاه بورینگ تراش: در صورتی که نیاز به دستگاه بورینگ دارید می توانید خدمات مربوط به این ماشین آلات را از بازار صنعت آرنیوس بخواهید.

دستگاه های بورینگ ماشین آلاتی در دو نوع افقی و عمودی می باشند. این ماشین آلات معمولا دارای دو نیمه هستند:
1- میز دستگاه
2- دکل دستگاه که شامل گیربکس و محور است

دستگاه های بورینگ تراش دارای میزهایی با ابعاد متفاوت و مختلفی هستند برای مثال ابعاد این میزها می تواند در اندازه 120*120 سانتی متر باشد، از دیگر قابلیت میزهای این دستگاه ها توانایی چرخش در چند حالت است برای مثال چرخش 360 درجه، چرخش طولی و چرخش عرضی و بر حسب نوع دستگاه این حرکت های طولی و عرضی دارای اندازه های متفاوتی است برای مثال می تواند حرکتی طولی در حدود 150 سانتی متر و حرکت عرضی ای در حدود 120 سانتی متر داشته باشند. میز دستگاه بورینگ تراش می تواند به دو صورت حرکت داشته باشد بدین صورت که حرکتی اتوماتیک با محور داشته باشد و یا به صورت جداگانه و حرکتی سریع و خرگوشی داشته باشد.

در دستگاه های بورینگ تراش رخدادی تحت عنوان ارتعاش ایجاد می شود و زمانی رخ می دهد که تعادل جسم توسط برخی از نیروهای خارجی بهم خورده باشد. برخی از منابع تولید ارتعاش بدین شرح هستند:
یکی از علل های ایجاد ارتعاش در دستگاه های بورینگ تراش استفاده از یاتاقان های بدون اصطکاک است
ایجاد آسیب دیدگی و یا به وجود آمدن پارگی در تسمه های انتقال نیرو و یا بخش های دیگر دستگاه که ممکن است باعث ایجاد ارتعاش گردد.
لقی در قطعات به کار رفته در سیستم های متحرک می تواند باعث ایجاد ارتعاش کند
و…

بازار صنعت آرنیوس نمایندگی خدمات انواع دستگاه بورینگ تراش خدمات مناسب را عرضه می کند، با کارشناسان ما تماس بگیرید و یا نیازها و خدمات خود را ثبت نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو