خرید فروش اره دورکن و پانل بر

نمایشگاه فروش دستگاه اره پانل بر افقی

نمایشگاه فروش دستگاه اره پانل بر افقی: با خرید دستگاه اره پانل بر افقی از نمایشگاه بازار صنعت آرنیوس بهترین و برترین خدمات را بدست خواهید آورد.

ماشین آلات اره پانل بر در دو نوع افقی و عمودی ساخته می شوند و در صورتی که فضای کارگاهی شما کوچک است نوع عمودی آن پیشنهاد می شود و در صورتی که از فضای مناسبی در کارگاه برخوردار می باشید نوع افقی آن مناسب تر است.

در هنگام خرید این دستگاه باید نکات فنی بسیاری را در نظر بگیریم، تا خرید ما دقیقا متناسب با نیاز ما باشد، هر دستگاه دارای یک سری پارامترهای فنی است و دانستن این پارامترها ما را در انتخاب بهتر دستگاه اره پانل بر افقی یاری خواهد کرد، برخی از این پارامترهای فنی به شرح زیر است:
◊ حداکثر طول برش: هر دستگاه توانایی برش یک میزان مشخص از طول را دارد که این مقدار با پارامتر حداکثر طول برش مشخص می شود.
◊ حداکثر ضخامت برش: هر دستگاه توانایی برش یک میزان مشخصی از ضخامت را دارد که با نام حداکثر ضخامت برش شناخته می شود.
◊ نرم افزار چیدمان: دستگاه های اتوماتیک از نرم افزار چیدمان اتوماتیک پنل بهره مند هستند که برای تکه های برش بر روی ورق به کار می رود.
◊ توانایی چندین برش: سرعت عمل در انجام کار یکی از پارامترهای مهم در سود اقتصادی است برخی از دستگاه ها توانایی برش چندین ورق ام دی اف mdf را دارا می باشد که می تواند یک امتیاز مثبت در انجام کار به شمار رود.
◊ نرم افزار برش: نوع نرم افزار به کار رفته در دستگاه را لازم است بررسی کنید، این نرم افزار و برنامه کاربردی آن باید به گونه ای باشد که اپراتور بتواند به راحتی با آن کار کند.
◊ کنترلر: هر دستگاه دارای یک مغز و یا به عبارت دیگر یک کنترلر کننده مرکزی است و این کنترلر باید از برندهای مطرح باشد و در خلال کار هنگ نکند.

از طریق مکاتبه با مشاورین ما در نمایشگاه فروش دستگاه اره پانل بر افقی از بهترین های صنعت مطلع شوید و یا می توانید خدمات و نیاز خود را ثبت کنید.

مطالعه کنید:
اره پانل بر
کاربرد اره پانل بر

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو