نرخ هزینه خرید فروش دستگاه وایرکات
خرید فروش دستگاه وایرکات

نرخ هزینه خرید فروش دستگاه وایرکات

نرخ هزینه خرید فروش دستگاه وایرکات: نرخ خرید و فروش وایرکات بسیار متغییر و تابعی از نوع دستگاه و برند آن و همچنین سال ساخت آن دارد.

برشکاری با استفاده از دستگاه برش وایرکات مناسب قطعاتی است که رسانای الکتریکی هستند و مزیتی که برش با استفاده از دستگاه وایرکات دارد این است که این دستگاه ها نیاز به نیروی فیزیکی ندارند و فرایند برش کاری بر اساس قوس الکتریکی بین الکترود دستگاه وایرکات و قطعه کار است.

از دستگاه برش وایرکات سی ان سی cnc می توان برای برشکاری انواع قطعات هادی با هر مقدار سختی استفاده کرد. این ماشین آلات از چهار بخش اصلی تشکیل یافته اند که بدین شرح می باشد:
الکترود، که به صورت سیمی باریک می باشد که به دور قرقره ای پیچیده شده است.
قطعه کار، ابعاد قطعه کار بستگی به نوع دستگاه دارد و قطعه کار مورد استفاده باید رسانای الکتریکی باشد.
سیال دی الکتریک، سیال دی الکتریک می تواند آب و یا نفت سفید باشد و هدف از استفاده از سیال دی الکتریک کاهش دما در نقطه برش کاری و همچنین انتقال ذرات برشکاری شده از محیط ماشین کاری است، بدین ترتیب جرقه ها به طور مناسب رخ خواهد داد و شاهد پدیده آرک نخواهیم بود.
منبع تامین جریان

این موارد پارامترهای اصلی و تشکیل دهنده دستگاه وایرکات می باشد که در قیمت و نرخ خدمات دستگاه و همچنین در کیفیت و کارایی دستگاه موثر هستند که لازم است تمام این موارد و همچنین سایر مشخصات فنی دستگاه را به طور کامل بررسی و تحلیل نماییم تا در انتخاب و خرید خود دچار اشتباه نشویم.

شما نیز می توانید از نرخ هزینه خرید فروش دستگاه وایرکات مطلع شوید کافیست با مشاوران بازار صنعت آرنیوس تماس بگیرید و یا نیاز و خدمات خود را در این پایگاه ثبت نمایید.

◊ مشاهده کنید: کاربرد دستگاه وایرکات

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو