معرفی سی ان سی منبت 8 کله برای خرید
خرید فروش دستگاه منبت چند کله

معرفی سی ان سی منبت 8 کله برای خرید

معرفی سی ان سی منبت 8 کله برای خرید: در صورتی که نیاز به راهنمایی جهت خرید دستگاه cnc منبت کاری چوب دارید می توانید از مشاوره متخصصان ما بهره مند گردید.

دستگاه سی ان سی منبت چند کله برای انجام کارهای منبت کاری بر روی تعداد قطعات با تعداد بالا مورد استفاده قرار می گیرد. از دستگاه های cnc سی ان سی منبت چند کله یا چند هد برای منبت کاری و ساخت قطعاتی از قبیل تاج مبل، دسته مبل، پایه مبل، بوفه، میز، صندلی، سردر اتاق، منبت سرویس خواب و … استفاده می شود و به واسطه چند هد بودن این قابلیت را دارند که به طور همزمان بر روی چندین قطعه ماشین کاری را انجام دهند.

این دستگاه ها می توانند سه محور و چهار محور باشند که در حالت چهار محور قابلیت روتاری Rotary نیز به آن افزوده می شود، در این حالت دستگاه توانایی کار بر روی قطعات دوار را نیز دارد و در تولید قطعاتی از قبیل پایه مبل، ستون چوبی، نرده، تاج مبل مورد استفاده قرار می گیرد.

طراحی دستگاه سی ان سی منبت تک کله و 2، 4، 6، 8، 10، 12 باید به گونه ای باشد که در آن حداکثر دقت و عدم لرزش مشاهده شود چرا که در صورت ایجاد لرزش در بدنه دستگاه، ممکن است اثرات آن به قطعه کار نیز وارد شود.

این دستگاه ها ممکن است هد متحرک و یا میز متحرک باشند که هر کدام از این مدل ها کاربرد خاصی دارند.

در هنگام خرید این دستگاه به نوع و کیفیت قطعات به کار رفته در ساخت دستگاه از جمله : اسپیندل، سروو موتور و استپ موتور، سیستم های حرکتی، کنترلر و … دقت کافی داشته باشید تا انتخاب و خرید شما از روی آگاهی و با دیده باز باشد.

کارشناسان ما در بازار صنعت آرنیوس در زمینه معرفی سی ان سی منبت 8 کله برای خرید بهترین مشاوره و خدمات را به صنعتگران ارائه می دهند، برای دریافت خدمات با متخصصین ما مکاتبه نمایید.

مطالب بیشتر: نکات فنی در هنگام کار با دستگاه منبت چوب

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو