معرفی دستگاه صفحه تراش فروشی

معرفی دستگاه صفحه تراش فروشی
06/07/2016

معرفی دستگاه صفحه تراش فروشی: دستگاه های صفحه تراش دارای تنوع زیادی هستند و هر کدام قابلیت ها و ویژگی های خاصی دارد که برای خرید باید آن ها را در نظر داشت.

یکی از اصول مهم برای کاربران و تکنسین های تعمیراتی و مهندسین آشنایی اولیه با هریک از دستگاه ها و ماشین ابزارهای صنعتی است که این مورد به عنوان یک ضرورت به شمار می آید. یکی از این نمونه دستگاه ها ماشین آلات صفحه تراش هستند و هنگامی که اپراتور یک دستگاه به تمام امکانات دستگاه مورد نظر آشنایی کافی و لازم را داشته باشد آن گاه بر بازده ای و راندمان دستگاه مورد نظر افزوده می شود و تاثیر بسزایی به نوع عملکرد و کارکرد دستگاه دارد.

یکی از اصول کار با دستگاه صفحه تراش رعایت نکات مربوط به تعمیر و نگهداری است لذا آشنایی کافی تکنسین های تعمیراتی با قسمت های مختلف دستگاه شامل سیستم های روغن کاری و یا سیستم های برقی و همچنین آشنایی با عملکرد هر بخش از دستگاه کمک بسیار و تاثیر سازنده ای بر روند تعمیر نگهداری دستگاه دارد و باعث می شود که در بهره برداری طولانی مدت از دستگاه دچار مشکل نشویم.

ماشین آلات صفحه تراش از نظر کارکردی به دو نوع صفحه تراش لنگی و هیدرولیکی تقسیم می شوند و علاوه بر این نوع تقسیم بندی می توان دستگاه های صفحه تراش را از نظر فرم و اندازه نیز به انواع مختلف زیر تقسیم بندی نمود که این تقسیم بندی شامل موارد زیر می گردد:
ماشین صفحه تراش معمولی با کورس کوتاه
ماشین صفحه تراش دروازه ای با کورس بلند
ماشین صفحه تراش عمودی یا کله زنی

این موارد تقسیم بندی هایی هستند که تراش کارها به کار می برند.

در بازار صنعت آرنیوس معرفی دستگاه صفحه تراش فروشی در انواع مختلف توسط کارشناسان فعال در این پایگاه صورت می گیرد.

نظرات کاربران