معرفی بهترین ماشین CNC برای خرید فروش

04/04/2016

معرفی بهترین ماشین CNC برای خرید فروش : بازار صنعت ایران بهترین و با کیفیت ترین ماشین های CNC سی ان سی در انواع مختلف را به منظور خرید و فروش به شما معرفی می کند.

انواع مختلفی از دستگاه های سی ان سی در بازار موجود هستند که خریداران با کمی جستجو در بازار می توانند انواع و اقسام آنها را مشاهده کنند اما این که کدام دستگاه برای ما مناسب تر است و کدام دستگاه از لحاظ فنی عالی تر است همیشه جای سوال بوده و باعث سر درگمی در خریدار شده ، حتی فروشندگان نیز از این قضیه مستثنی نبوده چرا که آن ها نیز باید بهترین و با کیفیت ترین محصول را در بازار انتخاب کنند و جهت فروش در لیست محصولات خود قرار دهند.

یکی از بخش های مهم در هر دستگاه CNC قسمت کنترلر آن می باشد و امروزه تمام دستگاه های سی ان سی شامل دستگاه های فرز، تراش، سنگ، ابزار تیز کن، پرس و … از کنترلر بهره می برند و بیشتر این دستگاه ها با نوع کنترلر خود شناخته می شوند و اموزشی که به اپراتورها داده می شود بر اساس همین کنترلر است.

انواع و اقسام این کنترلر ها در بازار موجود هستند مانند فانوک، هایدن هان، زیمنس، فاگور، میتسوبیشی و … که در بین همه این مارک ها نوع هایدن هاین و زیمنس فراوانی بیشتری در بازار ایران دارند.

بنابراین یکی از پارامترهایی که در هنگام خرید دستگاه CNC باید در نظر بگیرید کنترلر دستگاه است و اینکه خدمات و آموزش های مربوط به آن به وفور یافت شود.

اگر بحث فنی مربوط به ماشین های سی ان سی  خارج شویم دیگر موارد قابل توجه در هنگام خرید ضمانت و خدمات پس از فروش است و بدون شک هر خریداری بعد از مدت زمانی خاص به این دو مورد نیاز پیدا می کند و در صورتی که دستگاه فاقد ضمانت و خدمات پس از فروش باشد ممکن است خسارت زیادی را متحمل شویم.

بازار صنعت ایران و گروه آرنیوس نیز به عنوان یکی از ارائه دهندگان خدمات و معرفی بهترین ماشین CNC برای خرید فروش در کشور است شما نیز چنانچه قصد خرید و یا فروش دارید می توانید با ما تماس بگیرید و یا درخواست خود را در این پایگاه ثبت کنید.

نظرات کاربران

  • مجتبی کریمی 08/06/2018