معرفی بهترین دستگاه پانچ cnc برای فروش
فروش دستگاه خم کن، پانچ، پرس برک

معرفی بهترین دستگاه پانچ cnc برای فروش

معرفی بهترین دستگاه پانچ cnc برای فروش: انواع مختلف دستگاه سی ان سی پانچ را جهت خرید معرفی می کنیم تا با اطمینان خاطره بیشتری انتخاب کنید.

امروزه همراه با پیشرفت علم شاهد تغییرات بزرگی در صنعت ماشین آلات صنعتی بودیم یکی از این تغییرات استفاده از تکنولوژی cnc در ماشین آلات مختلف است. یکی از این ماشین آلات دستگاه های cnc پانچ می باشد که با بهره گیری از تکنولوژی سی ان سی توانسته امکانات ویژه ای را در اختیار صنعتگران قرار دهد.

در این دستگاه ها حرکت ورق ها و قطعه کارها کاملا اتوماتیک است و با استفاده از سیستم کنترلر سی ان سی می توان به بهترین شکل ممکن فرایند موقعیت دهی را انجام داد. ضخامت ورق هایی که دستگاه می تواند پانچ کند بستگی به نوع دستگاه و کلاس کاری آن دارد و می تواند متغییر باشد.
در دستگاه های cnc پانچ  به منظور انجام موقعیت دهی معمولا سه امکان وجود دارد:
1- حرکت با استفاده از سیستم اهرم حرکتی که با نام Hand wheel شناخته می شود
2- تعیین موقعیت و همچنین حرکت و جا به جایی ورق به طور اتوماتیک که توسط سیستم کنترلر صورت می گیرد.
3- سیستم مرکز یاب لیزری که با نام Laser pointer شناخته می شود.

برخورداری از سیستم کنترلری باعث می شود که بتوان بیش 1000 برنامه مختلف مربوط به عملیات پانچ را در این دستگاه ذخیره سازی کرد که این امر باعث سرعت بخشی در انجام کار و سهولت در آن می شود.

همچنین در دستگاه های cnc پانچ از سیستم های سروو موتور و سیستم بال اسکرو استفاده شده است که باعث ایجاد دقت بالایی در اجرای کار و همچنین تکرار پذیری آن بدون خطا می شود.

در بازار صنعت آرنیوس معرفی بهترین دستگاه پانچ cnc برای فروش یکی از خدمات ماست، شما می توانید برای این منظور با کارشناسان مکاتبه نمایید و یا نیاز و خدمات خود را دراین پایگاه ثبت کنید.

◊ مطالعه کنید: کاربرد دستگاه پانچ cnc

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو