خرید فروش دستگاه وایرکات

معرفی بهترین دستگاه وایرکات برای خرید فروش

معرفی بهترین دستگاه وایرکات برای خرید فروش: بهترین نمونه های دستگاه وایرکات سی ان سی cnc را جهت اجرای پروسه های ماشین کاری به شما معرفی خواهیم کرد.

دستگاه وایرکات از جمله دستگاه های برش پرکاربرد در صنعت برشکاری است و با نام صنعتی Electrical discharge machining شناخته می شود و اغلب عنوان خلاصه شده آن یعنی E.D.M را می توانیم همراه دستگاه وایرکات مشاهده کنیم.

در این دستگاه با استفاده از یک سیم نازک که عموما 25 میکرون است و در داخل مایع دی الکتریک همچون آب مقطر قرار دارد می توان عملیات برش بر روی قطعه را انجام داد. مایع دی الکتریکی که در این فرایند استفاده می شود جهت خنک کاری، شستشو و همچنین عمود نگه داشتن سیم مورد استفاده قرار می گیرد.

با استفاده از دستگاه وایرکات یا ماشین آلات تخلیه الکتریکی می توان بسیاری از طرح های پیچیده را بر روی قطعات پیاده سازی کرد بدون اینکه نیاز به سرمایه گذاری بالا جهت استفاده از سایر روش ها باشیم. خصوصیاتی که در استفاده از دستگاه وایرکات مشاهده می شود مواردی از جمله دقت بالا و کیفیت مناسب است که این خصوصیات در استفاده از روش برش با دستگاه وایرکات یا ماشین آلات تخلیه الکتریکی می توانیم مشاهده کنیم که این موارد به خصوص در ساخت قالب های پرس، اکستروژن و نمونه سازی به خوبی مشهود می باشد.

در دستگاه های وایرکات به علت استفاده از سیستم های کامپیوتری و سی ان سی قابلیت ها و توانایی های زیادی در اختیار اپراتور قرار گرفته و به دلیل کنترل پذیری دستگاه وایرکات سی ان سی، اپراتور به راحتی می تواند به طور همزمان بر روی چند دستگاه کار کند.

در بازار صنعت آرنیوس متخصصین ما سعی در معرفی بهترین دستگاه وایرکات برای خرید فروش دارند و شما در بهترین مسیر هدایت خواهند کرد که برای این منظور می توانید با ما مکاتبه داشته باشید و یا نیازها و خدمات خود را در این پایگاه ثبت نمایید.

◊ مشاهده کنید: کاربرد دستگاه وایرکات

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو