معرفی بهترین دستگاه اره دورکن mdf

14/06/2016

معرفی بهترین دستگاه اره دورکن mdf: در بازار صنعت آرنیوس بهترین نمونه های مربوط به ماشین آلات اره دورکن ام دی اف در مدل های مختلف جهت خرید معرفی می شود.

هر دستگاهی از یکسری داده های فنی برخوردار است، قبل از هر خریدی ابتدا باید نیازها و انتظارات خود از دستگاه را مشخص کنیم و سپس با توجه به اطلاعات فنی هر دستگاه بهترین و مناسب ترین دستگاه را خریداری کنیم.

برخی از این اطلاعات فنی به شرح زیر است، این موارد را در هنگام خرید هر دستگاه در برگه مشخصات آن می توانید مشاهده کنید:
مدل دستگاه: که بیان کنند کلاس دستگاه در برند مربوطه است.
قدرت موتور اصلی: هر دستگاه دارای یک موتور اصلی می باشد که فرایند برش را اجرا می کند، برای مثال یک نمونه دستگاه دارای موتوری با قدرت 5/5 کیلووات می باشد.
قدرت موتور خط زن: دستگاه های اره دورکن علاوه بر اره اصلی از یک اره خط زن نیز استفاده می کنند.
میزان حداکثر سرعت اره اصلی و قطر اره اصلی را نیز بررسی کنید و علاوه بر این دو مورد نوع برند اره اصلی و کشور سازنده آن را نیز بررسی کنید.
میزان حداکثر سرعت اره خط زن و قطر اصلی اره خط زن
در ماشین آلات اره دورکن معمولا در مشخصات فنی دو پارامتر ارتفاع برش در وضعیت 90 درجه و همچنین 45 درجه اعلام می شود که با توجه به نوع کاری که از دستگاه می خواهید اندازه مورد نظر را انتخاب کنید.
در دستگاه های صنعت چوب میزان گرد و خاک اره بسیار زیاد می باشد که برای حفظ ایمنی و همچنین جلوگیری از پخش شدن این ذرات لازم است که دستگاه از هود بهره مند باشد.

جهت داشتن خریدی موفق، گروه آرنیوس معرفی بهترین دستگاه اره دورکن mdf را جزو برنامه خود قرار داده و بهترین ها را جهت خرید معرفی می کند، شما نیز می توانید با ما تماس بگیرید و یا نیاز و خدمات خود را در این پایگاه ثبت کنید.

مطالعه کنید:
اره دورکن
کاربرد اره دورکن

نظرات کاربران