مشاوره فروش انواع دستگاه برش پلاسما cnc

مشاوره فروش انواع دستگاه برش پلاسما cnc
06/07/2016

مشاوره فروش انواع دستگاه برش پلاسما cnc: در یک معمله و تجارت خرید و فروشی موفق است که همراه با مشاوره های کارشناسی شده و هدفمند باشد.

دستگاه برش پلاسما سی ان سی cnc در صنعت با شکل ها و ساختمان های گوناگون و متفاوتی قابل مشاهده هستند که بر حسب نیاز می توان یکی از این نمونه ها را خریداری کرد.

در دستگاه های برش پلاسما رنج متنوعی از تکنولوژی های روز استفاده می شود، همچنین این دستگاه ها تنوع بالایی دارند و از همین رو قیمت های متفاوتی از این دستگاه شاهد هستیم. تنوع بالای برش و همچنین رنج قیمت بسیار متنوع برای یونیت های پلاسما از جمله عواملی هستند  که استفاده از برش پلاسما را برای بسیاری از کاربردها مناسب کرده است.

دستگاه برش پلاسما cnc سرعت بالاتری نسبت به برش با استفاده از هوا گاز دارد و همچنین رنج برشکاری برای فولاد با استفاده از این دستگاه از 1 تا 30 میلی متر است، همچنین اگر از یونیت های مناسبی برای دستگاه برش پلاسما استفاده می کنیم آن گاه رنج برشکاری از یک میلی متر تا 160 میلی متر قابل تغییر خواهد بود.

قیمت دستگاه های برش پلاسما سی ان سی cnc تابع عوامل متعددی است که لازم است در هنگام خرید آن ها را مد نظر داشته باشیم:
سطح کار دستگاه، به محیط کاری و یا میز کار دستگاه گفته می شود و هر چه بزرگ تر باشد فضای کاری ما بیشتر و به طبع هزینه خرید نیز بالاتر خواهد بود.
نوع مواد قابل برش، که شامل رنجی از موادی است که دستگاه می تواند برشکاری کند.
ضخامت برش حداکثر توان دستگاه در برش دقیق و تمیز مواد مختلف را نشان می دهد که برای هر دستگاه می تواند مقداری متفاوتی داشته باشد.

از طریق مکاتبه با کارشناسان فعال در بازار صنعت آرنیوس می توانید از مشاوره فروش انواع دستگاه برش پلاسما cnc بهره مند گردید.

◊ مشاهده کنید: کاربرد دستگاه پلاسما

نظرات کاربران