مشاوره فروش cnc برش پلاسما هواگاز راسته بر
خرید فروش دستگاه برش پلاسما

مشاوره فروش cnc برش پلاسما هواگاز راسته بر

مشاوره فروش cnc برش پلاسما هواگاز راسته بر: بررسی قیمت، نکات مهم در خرید دستگاه، نحوه استفاده از و انواع این ماشین آلات و آموزش کار با CNC برش، در یک معمله و تجارت خرید و فروشی موفق است که همراه با مشاوره های کارشناسی شده و هدفمند باشد.

دستگاه برش پلاسما cnc در صنعت با شکل ها و ساختمان های گوناگون و متفاوتی قابل مشاهده هستند که بر حسب نیاز می توان یکی از این نمونه ها را خریداری کرد.

در دستگاه های برش پلاسما رنج متنوعی از تکنولوژی های روز استفاده می شود، همچنین این دستگاه ها تنوع بالایی دارند و از همین رو قیمت های متفاوتی از این دستگاه شاهد هستیم. تنوع بالای برش و همچنین رنج قیمت بسیار متنوع برای یونیت های پلاسما از جمله عواملی هستند  که استفاده از برش پلاسما را برای بسیاری از کاربردها مناسب کرده است.

دستگاه برش پلاسما cnc سرعت بالاتری نسبت به برش با استفاده از هوا گاز دارد و همچنین رنج برشکاری برای فولاد با استفاده از این دستگاه از 1 تا 30 میلی متر است، همچنین اگر از یونیت های مناسبی برای دستگاه برش پلاسما استفاده می کنیم آن گاه رنج برشکاری از یک میلی متر تا 160 میلی متر قابل تغییر خواهد بود.

فروش cnc برش هواگاز راسته بر و پلاسما

قیمت دستگاه های cnc برش پلاسما هواگاز راسته بر، تابع عوامل متعددی است که لازم است در هنگام خرید آن ها را مد نظر داشته باشیم:

 • سطح کار دستگاه، به محیط کاری و یا میز کار دستگاه گفته می شود و هر چه بزرگ تر باشد فضای کاری ما بیشتر و به طبع هزینه خرید نیز بالاتر خواهد بود.
 • نوع مواد قابل برش، که شامل رنجی از موادی است که دستگاه می تواند برشکاری کند.
 • ضخامت برش حداکثر توان دستگاه در برش دقیق و تمیز مواد مختلف را نشان می دهد که برای هر دستگاه می تواند مقداری متفاوتی داشته باشد.

از طریق مکاتبه با کارشناسان فعال در بازار صنعت آرنیوس می توانید از مشاوره فروش انواع دستگاه برش پلاسما cnc بهره مند گردید.

دستگاه های CNC برش هوا گاز، دستگاه هایی هستند که از سال ها قبل در صنایع و مشاغل مرتبط با برش فلزات، کاربرد گسترده ای دارند. دستگاه برش هواگاز یک دستگاه مقرون به صرفه است که به کار بردن آن در بسیاری از صنایع برای تولید قطعات فلزی، روشی عالی محسوب می شود. گاهی اوقات با استفاده از این دستگاه ها، می توان قطعاتی را تولید کرد که از طریق روش های دیگر به آسانی قابل ساختن نیستند.

cnc برش هواگاز راسته بر پلاسما

همچنین با به کارگیری دستگاه CNC برش هواگاز، نسبت به سایر دستگاه ها نظیر واتر جت و پلاسما، می توان قطعات بسیاری را به صورت اقتصادی تر ساخته و ارائه داد. با توجه به اهمیت این دستگاه در صنعت، در این مقاله به شرح دستگاه cnc برش پلاسما هواگاز راسته بر پرداخته ایم، با ما همراه باشید.

دستگاه CNC برش پلاسما هواگاز راسته بر

در دستگاه های CNC برش هوا گاز یا اکسیژن گاز که به آن هوابرش نیز می گویند؛ هنگامی که دمای مشعل برش به دمای مورد نیاز برای برافروختگی فلز تحت برش، می رسد. از جریان اکسیژن استفاده شده و در حین برش، فلز به صورت گل اکسید شده به از محل برش خارج شده و عمل برش انجام می گیرد.  دستگاه CNC برش هواگاز راسته بر، قادر به برش همزمان از طریق چند شعله می باشد. کار این دستگاه با حرکتی نرم و روان صورت می گیرد و سیستم سوخت رسانی مناسب این دستگاه به کیفیت کار مناسب آن کمک می کند.

مزایای دستگاه CNC برش هواگاز

 • استفاده از فناوری کامپیوتری در برش هواگاز منجر به دقت و کیفیت بیشتر برش می شود.
 • این دستگاه دارای استهلاک پایینی بوده و بسیار کارامد است.
 • از این دستگاه می توان در مدت زمان طولانی با کارکرد بالا استفاده کرد.
 • این نوع دستگاه قادر به تکرار برش ها با دقت بالا می باشد.
 • می توان ورق هایی با ضخامت بسیار بالا را به وسیله این دستگاه برش داد.
 • دستگاه برش هوا گاز را می توان بر روی انواع فلزات به کار برد.
 • این نوع برش منجر به ایجاد لبه هایی بسیار دقیق و تمیز می شود.
 • دستگاه سی ان سی برش هواگاز نسبت به دستگاه برش پلاسما ارزان تر است و به سرمایه اولیه زیادی نیاز ندارد.
 • این نوع دستگاه نسبت به سایر دستگاه ها، از هزینه تعمیرات و نگه داری کمتری برخوردار است.
 • کیفیت سطح برش با این دستگاه به صورت عمود و کاملا صاف می باشد.

نمونه دستگاه

برای درک بیشتر مطلب در ادامه به معرفی یک نمونه دستگاه سی ان سی برش هواگاز می پردازیم.

دستگاه برش هوا گاز مدل Combirex CXD-P 4000 CNC

این دستگاه CNC برش هواگاز در سال 1995 تولید شده و از حداکثر طول ورق 6000 میلی متر برخوردار است. همچنین نوع سی ان سی آن ESAB NCE 390 می باشد و از سه نازل بهره می گیرد.

برای برخورداری از مشاوره فروش cnc برش پلاسما هواگاز راسته بر، با کارشناسان بازار صنعت آرنیوس تماس بگیرید.

◊ مشاهده کنید: کاربرد دستگاه پلاسما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو