مرکز نمایندگی فروش اسپیندل ارل Arel
خرید فروش اسپیندل موتور

مرکز نمایندگی فروش اسپیندل ارل Arel

مرکز نمایندگی فروش اسپیندل ارل Arel: اسپیندل های ارل یکی از اسپیندل ها با کارایی بسیار مناسب می باشند و دارای رنج بسیار متنوعی هستند، شما می توانید این اسپیندل ها را از ما درخواست کنید.

اسپیندل ها موتورهای برند ارل Arel محصولی از کشور ترکیه هستند که از قیمت بسیار مناسبی برخورداند و در مقایسه با برندهای ایتالیایی از قیمت، قدرت و کارایی قابل مقایسه ای برخوردار می باشند و همین مورد باعث توجه صنعتگران به این نوع اسپیندل شده است.  اسپیندل موتور ها به عنوان یکی از قطعات اصلی در ماشین آلات CNC به شمار می روند لذا در خرید آنها باید دقت و توجه کافی داشت.

استفاده از اسپیندل موتور های ارل Arel در ماشین آلاتی نظیر سی ان سی چوب، طلا، سنگ و همچنین سایر دستگاههایی که عملیات حکاکی را انجام می دهند بسیار لازم و ضروری است. اساس کار اسپیندل ها بر اساس چرخش سریع ابزار است، چرخش می تواند قدرت براده برداری ایجاد کند و هر چه میزان سرعت چرخش بیشتر باشد کیفیت براده برداری نیز بهتر و بیشتر خواهد بود.

موتور اسپیندل ارل Arel

همچنین هر چه میزان قدرت اسپیندل بیشتر باشد آنگاه ابزار بزرگتری را می توان بر روی اسپیندل بست و در نتیجه سطح براده برداری نیز افزایش می یابد و سرعت ماشین کاری افزایش خواهد یافت. علاوه بر این بیشتر بودن قدرت اسپیندل باعث می شود که ابزار در حین کارکرد به قطعه کار گیر نکند و احتمال گیر کردن ابزار بسیار کاهش یابد.

البته از این نکته نباید قافل شد که قدرت تحمل ابزار نیز باید زیاد باشد. به عنوان مثال برای CNC چوب، میزان قدرت 3 کیلووات و بیشتر نیاز است، برای سی ان سی حکاکی برش طلا ، اسپیندل با قدرت 0.7 کیلووات و بیشتر کاربرد دارد و یا برای سی ان سی برش های سنگ اسپیندل هایی با قدرت 5 کیلووات به بالا پیشنهاد می شود.

بازار صنعت آرنیوس مرکز نمایندگی فروش اسپیندل ارل Arel

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو