مرکز نمایندگی انواع دستگاه برش پلاسما cnc

مرکز نمایندگی انواع دستگاه برش پلاسما cnc
05/07/2016

مرکز نمایندگی انواع دستگاه برش پلاسما cnc: در صورتی که تصمیم به خرید دستگاه برش پلاسما دارید می توانید در این نمایندگی مشاوره های مناسب را دریافت کنید.

کاربرد و استفاده از دستگاه برش پلاسما cnc بسیار وسیع است و در حوزه های مختلفی از این دستگاه استفاده می شود، از برش پلاسما می توان برای برش بر روی انواع مختلفی از مواد اعم از هر نوع فلز رسانا، فولاد نرم، آلومینیوم و … استفاده کرد، اما استفاده از این نوع تکنولوژی برای برش فولاد ایده آل تر و مناسب تر می باشد. از دستگاه برش پلاسما برای برش فلزات غیر آهنی نیز می توان استفاده کرد اما عمق برش دارای محدودیت است و حداکثر عمق برش معمولا یک اینچ می باشد.

برش پلاسما یک پروسه برش با استفاده از مکانیزم قوس الکتریکی است و از نظر سرعتی، سرعتی بالاتر از سرعت برش هوا گاز دارد یعنی چیزی در حدود 5 تا 10 برابر.  در حال حاضر در بازار نمونه های مختلفی از دستگاه های برش پلاسما وجود دارند که برخی نیز توانایی برش تا 170 میلی متر ورق استیل را دارند. مزیت برش پلاسما در این است که این نوع برش توانایی برش هر نوع فلزی را دارد در حالی که برخی دیگر از انواع برش از جمله هوا گاز تنها توانایی برش آهن را دارند.

مزیت های استفاده از دستگاه برش پلاسما cnc نسبت به برش فلز با فلز بدین شرح است:
برش با استفاده از پلاسما ایجاد تراشه های فلزی نمی کند
هر طرح پیچیده ای را به راحتی می توان با استفاده از برش پلاسما پیاده سازی کرد
برش پلاسما از دقت بالایی برخوردار است
لبه های برش در برش پلاسما نسبت به برش با استفاده از هوا گاز صاف تر می باشد.

از طریق تماس و مکاتبه با بازار صنعت آرنیوس مرکز نمایندگی انواع دستگاه برش پلاسما cnc می توانید بهترین خدمات را دریافت کنید، همچنین می توانید نیازها و خدمات خود را در این پایگاه ثبت کنید.

◊ مشاهده کنید: کاربرد دستگاه پلاسما

نظرات کاربران