نمایندگی فروش دستگاه cnc پلاسما هواگاز راسته بر
خرید فروش دستگاه برش پلاسما

نمایندگی فروش دستگاه cnc پلاسما هواگاز راسته بر

نمایندگی فروش دستگاه cnc پلاسما هواگاز راسته بر: طراحی استاندارد و به روز انواع دستگاه پلاسما هواگاز در ابعاد مختلف و سفارشی با سرعت بالا، دارای کنترل کننده های اروپایی، چینی، ایرانی جهت مصارف صنعتی و خدماتی.

کاربرد و استفاده از دستگاه برش پلاسما cnc بسیار وسیع است و در حوزه های مختلفی از این دستگاه استفاده می شود، از برش پلاسما می توان برای برش بر روی انواع مختلفی از مواد اعم از هر نوع فلز رسانا، فولاد نرم، آلومینیوم و … استفاده کرد، اما استفاده از این نوع تکنولوژی برای برش فولاد ایده آل تر و مناسب تر می باشد. از دستگاه برش پلاسما برای برش فلزات غیر آهنی نیز می توان استفاده کرد اما عمق برش دارای محدودیت است و حداکثر عمق برش معمولا یک اینچ می باشد.

برش پلاسما یک پروسه برش با استفاده از مکانیزم قوس الکتریکی است و از نظر سرعتی، سرعتی بالاتر از سرعت برش هوا گاز دارد یعنی چیزی در حدود 5 تا 10 برابر.  در حال حاضر در بازار نمونه های مختلفی از دستگاه های برش پلاسما وجود دارند که برخی نیز توانایی برش تا 170 میلی متر ورق استیل را دارند. مزیت برش پلاسما در این است که این نوع برش توانایی برش هر نوع فلزی را دارد در حالی که برخی دیگر از انواع برش از جمله هوا گاز تنها توانایی برش آهن را دارند.

مزیت های استفاده از دستگاه برش پلاسما cnc نسبت به برش فلز با فلز بدین شرح است:

  • برش با استفاده از پلاسما ایجاد تراشه های فلزی نمی کند
  • هر طرح پیچیده ای را به راحتی می توان با استفاده از برش پلاسما پیاده سازی کرد
  • برش پلاسما از دقت بالایی برخوردار است
  • لبه های برش در برش پلاسما نسبت به برش با استفاده از هوا گاز صاف تر می باشد.

از طریق تماس و مکاتبه با بازار صنعت آرنیوس مرکز نمایندگی انواع دستگاه برش پلاسما cnc می توانید بهترین خدمات را دریافت کنید، همچنین می توانید نیازها و خدمات خود را در این پایگاه ثبت کنید.

طراحی دستگاه cnc پلاسما هواگاز راسته بر

یکی از روش های قدیمی در برش فلزات، روش هوابرش یا هواگاز می باشد. دستگاه cnc هواگاز نسبت به سایر روش های برشکاری موجب صرفه جویی اقتصادی می شود. در دستگاه برش هواگاز از اکسیژن و سوخت برای انجام برش بر روی متریال مورد نظر استفاده می شود.

در خرید دستگاه cnc هواگاز چه چیزی مهم است

در هنگام خرید دستگاه cnc هواگاز باید فضای دستگاه را در نظر گرفت. در هنگام نصب ، باید محل نصب دستگاه، محل قرار گرفتن ضایعات برشکاری، محل جای گیری کپسول گاز و… را مد نظر قرار داد.

همچنین باید وزن قطعات برش نخورده و قطعات مورد برش را در نظر گرفت و برای جابه جایی آن ها تمهیداتی اندیشید. جابجایی این قطعات سنگین نیاز به صرف وقت و انرژی زیادی دارد که باید به آن توجه نمود. در نظر نگرفتن این موارد، موجب افزایش شدن زمان کار می شود.

خرید دستگاه cnc هواگاز

همچنین باید به مواد مصرفی نظیر اکسیژن توجه نمود. دستگاه cnc برش هوا گاز نیاز به اکسیژن با میزان خلوص بالا، دارد و در صورت پایین تر آمدن خلوص، سرعت و امکان برش کاهش می یابد؛ همچنین باید در میزان فشار اکسیژن نیز دقت کرد، اکسیژن را می توان به دو صورت گاز و مایع تهیه کرد.

کنترلر دستگاه هواگاز

توجه داشته باشید؛ کامپیوتری که برای دستگاه cnc استفاده می شود، از به روز ترین فناوری برخوردار باشد؛ یک کامپیوتر به روز و پیشرفته، موجب افزایش سرعت و سهولت در کار می شود.

علاوه بر موارد ذکر شده باید مهارت نیروی انسانی را در نظر گرفت، این نیروی انسانی باید با کامپیوتر و کار با آن، آشنایی لازم داشته باشد. همچنین از مهارت کار با نرم افزارهای طراحی و… برخوردار باشد. این نیرو باید از فلزات مختلف شناخت کافی داشته و آلیاژهای فولاد، آلومینیوم و… را به خوبی بشناسد و از تفاوت های آن ها با یکدیگر در هنگام کار آگاهی داشته باشد.

در هنگام کار با دستگاه cnc هواگاز، مهارت برشکاری نیز دارای اهمیت زیادی می باشد. برای کار با دستگاه، باید به خوبی  شعله، نازل، گاز، سرعت برش، فاصله تورچ تا قطعه و… را تنظیم نمود.

دستگاه cnc هواگاز راسته بر در ابعاد سفارشی

دستگاه cnc هواگاز راسته بر امکان راسته بری قطعات را فراهم می کند. این دستگاه در صنعت برای برش قطعات چهار گوش مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه های راسته بر برای برش تسمه ای ورق های آهن در صنایع ساخت سازه کاربرد دارند. استفاده راحت و سرعت بالای این دستگاه ها موجب محبوبیت این دستگاه ها شده است.

در هنگام خرید دستگاه هواگاز راسته بر، دقت در کیفیت دستگاه و قطعات آن از اهمیت زیادی برخوردار است. به همین دلیل باید به یک نمایندگی فروش معتبر مراجعه کرد تا بتوانید از اصالت کالا و کیفیت آن آسوده خاطر باشید.

بازار صنعت آرنیوس به عنوان نمایندگی فروش دستگاه cnc پلاسما هواگاز راسته بر، پیشرفته ترین دستگاه های cnc هواگاز راسته بر را در اختیار شما خریداران عزیز قرار می دهد؛ با کارشناسان ما تماس بگیرید.

◊ مشاهده کنید: کاربرد دستگاه پلاسما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو