مرکز فروش چیلر دستگاه cnc برش لیزر
خرید فروش تجهیزات cnc

مرکز فروش چیلر دستگاه cnc برش لیزر

مرکز فروش چیلر دستگاه cnc برش لیزر: در صورتی که دستگاه برش لیزر شما نیازمند چیلر تراکمی و جذبی است و یا اینکه این قسمت مهم در دستگاه لیزر شما نیاز به تعمیرات دارد می توانید برای این منظور با کارشناسان ما مکاتبه نمایید.

چیلر به عنوان یکی از اجزاء مهم در دستگاه لیزر برش حکاکی است، در داخل تیوب لیزر اشعه به منظور برشکاری ایجاد می شود که این اشعه دارای گرمای بسیار زیادی می باشد لذا باید از سیستمی استفاده نمود تا بتوان تیوب لیزر را خنک کرد و بدین ترتیب مانع ترکیدن تیوب شد.

چیلر دستگاه برش لیزر سیستمی است جهت خنک کاری تیوب لیزر، در داخل چیلر یک تیوب تعبیه شده است که جهت گردش آب مورد استفاده قرار می گیرد که به واسطه گردش آب می تواند گرمای دستگاه را جذب کند و سپس آن را خنک نماید. لذا با استفاده از چیلر می توان لوله های تیوب لیزر ماشین آلات لیزر برش co2 را خنک نمود.

چیلر دستگاه cnc برش لیزر

چیلر به عنوان یکی از قطعات اصلی در ماشین آلات لیزر برش محسوب می شود و باعث افزایش طول عمر تیوب می گردد و در صورت عدم استفاده از چیلر، تیوب بسیار گرم خواهد شد و بدین ترتیب به سرعت قدرت خود را از دست خواهد داد و همچنین در برخی موارد ممکن به علت افزایش دما تیوب لیزر بترکد. چیلرهای بسیار کاربردی و اورژینال که برای دستگاه لیزر co2 هستند را ما میتوانیم در اختیار شما قرار دهیم، که این چیلرها از قیمت مناسب و همچنین کیفیت بالایی برخوردار می باشند.

چیلر های مختلفی در بازار هستند اما در حالت ساده یک چیلر را میتوان به صورت دستی نیز ساخت که این مورد را می توان به صورت تجربی مورد ساخت قرار داد.

بازار صنعت آرنیوس مرکز فروش چیلر دستگاه cnc برش لیزر در برندها و قیمت های مختلف

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو