مرکز فروش و خرید دستگاه برش cnc لیزر
خرید فروش دستگاه cnc فرز

مرکز فروش و خرید دستگاه برش cnc لیزر

مرکز فروش و خرید دستگاه برش cnc لیزر: انواع و اقسام گوناگونی از دستگاه های برش لیزر در بازار هستند که هر کدام دارای قابلیت هایی می باشند که ما شما را در زمینه خرید این دستگاه ها یاری می کنیم

در تقسیم بندی دستگاه های سی ان سی لیزر می توان به دو تقسیم بندی اشاره کرد
– دستگاه سی ان سی لیزر فلزات
– دستگاه سی ان سی لیزر غیر فلزات

♦ از دستگاه سی ان سی لیزر فلزات برای انجام کارهایی از جمله برش ، حکاکی ، تراش ، جوش و … بر روی فلزهای گوناگون استفاده می شود. یکی از پیشرفته ترین روش ها و تکنیک های برش بر روی فلزها استفاده از تکنولوژی cnc لیزر می باشد که دارای سرعت و دقت بالایی است
♦ از دستگاه سی ان سی لیزز غیر فلزات برای انجام اموری از قبیل برش و حکاکی بر روی مواد غیر فلزی از جمله پلاستیک ، پارچه ، شیشه ، پلکسی گلاس و … استفاده می شود. از نمونه کارهایی که در آن ها از سی ان سی لیزر غیر فلزات استفاده شده می توان ساعت دیواری ، قاب عکس ، ساخت ماکت ، حکاکی بر روی شیشه و خودکار ، لوح تقدیر ، حکاکی بر روی پارچه ، کیف ، چرم و .. را نام برد.

بانک اطلاعات صنایع ایران – آرنیوس در جهت معرفی صنایع تراش و cnc در کشور است ، شما نیز چنانچه یکی ار ارائه دهندگان خدمات cnc و تراش و … در کشور هستید می توانید خدمات خود را جهت معرفی به سایر مهندسین در این پایگاه ثبت نمایید تا بهتر دیده شوید.
و همچنین در صورتی که در زمینه خرید و فروش دستگاه ها فعالیت می کنید می توانید نیاز خود را ثبت کنید تا توسط دیگران بهتر دیده شوید و مسیرتان در رسیدن به هدف هموار تر گردد.

/ مرکز فروش و خرید دستگاه برش cnc لیزر /

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو