مرکز فروش هد لیزر برش حکاکی
خرید فروش تجهیزات cnc

مرکز فروش هد لیزر برش حکاکی

مرکز فروش هد لیزر برش حکاکی: آیا نیازمند تهیه هد لیزر و یا دیگر قطعات یدکی مربوط به دستگاه های cnc لیزر برش هستید؟ و همچنین به دنبال مکانی هستید که مناسب ترین قیمت و در عین حال قطعات اورجینال را به شما عرضه کند.

بازار صنعت آرنیوس مرکز فروش هد لیزر برش حکاکی و سایر قطعات یدکی دستگاه برش که برندهای معتبر را به صورت مستقیم و بدون واسطه به شما عرضه می کند.

در برخی موارد ممکن است حجم کاری ما زیاد باشد و یا اینکه نیاز به برشکاری های خاصی داشته باشیم برای این منظور می توان از ماشین آلات لیزر برش حکاکی با 2 نوع تیوب لیزر استفاده نمود که این مورد باعث خواهد شد که ما بتوانیم طیف وسیعی از برشکاری ها و حکاکی ها را بر روی قطعات مختلفی نظیر چوب، mdf، پلکسی، پارچه، سنگ و … انجام دهیم، که این حکاکی ها نیز می توانند بسیار ظریف نیز باشند.

در این نوع از دستگاه های لیزر برش معمولا از 2 تیوب مختلف با توان های گوناگون استفاده می شود که رنج توانی آنها معمولا از 40 تا 170 می باشد و نازل ها نیز در این ماشین آلات در کنار یکدیگر هستند و بدین ترتیب اپراتور بر حسب نوع کاری که می خواهد انجام دهد می تواند از یکی از تیوب ها و یا از هر دو به صورت همزمان استفاده نماید.

هد لیزر برش حکاکی

نحوه استفاده و عملکرد بدین صورت است که در صورتی بخواهیم ورق های چوب، پلکسی و یا قطعاتی که نیاز به توان زیاد دارند را برشکاری کنیم آنگاه می توان تیوب لیزر توان بالا را فعال نمود و چنانچه خواسته باشیم که حکاکی های بسیار ظریف را بر روی سنگ، پارچه، چرم و … پیاده سازی کنیم می توان تیوب توان کم را فعال کرد که بدین ترتیب حکاکی های بسیار دقیق و ظریفی را می توان پیاده سازی نمود.

بازار صنعت آرنیوس مرکز فروش هد لیزر برش حکاکی و سایر قطعات یدکی دستگاه لیزر برش

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو