مرکز فروش قطعات دستگاه برش پلاسما cnc

مرکز فروش قطعات دستگاه برش پلاسما cnc
06/07/2016

مرکز فروش قطعات دستگاه برش پلاسما cnc: این دستگاه از قطعات همچون نازل، پاور و …  تشکیل شده است که لازم است هنگام خرید به کیفیت آنها دقت کافی داشته باشیم.

قطعات به کار رفته در دستگاه های برش پلاسما شامل موارد متعددی می باشند و برندهای مختلفی در سطح دنیا در حال ساخت و ارائه این لوازم و قطعات می باشند که لازم است در هنگام خرید توجه کافی به کیفیت قطعات خریداری شده داشته باشیم.

برخی از قطعات و لوازم به کار رفته در دستگاه برش پلاسما عبارتست از  Stepموتور، ژنراتور پلاسما، سیستم های حرکتی Linear، برد الکترونیک، تورچ پلاسما، الکترود، نازل و … این موارد برخی از تجهیزات مورد استفاده در دستگاه برش پلاسما هستند، این تجهیزات در مارک ها و مدل های مختلفی در دسترس قرار دارند.

در ساختمان دستگاه برش پلاسما سی ان سی cnc معمولا از سیستم مکنده استفاده شده است که باعث می شود گازها و دود های ناشی از عملیات برش به راحتی از محیط کارگاه جمع شود.

همچنین برخی از مدل های خاص دستگاه برش پلاسما از کنسول گاز اتوماتیک برخوردار هستند این سیستم جهت تنظیم اتوماتیک فشار و جریان تمام گازهای پلاسما و با استفاده از سروو ولو servo valve مورد استفاده قرار می گیرد.

برخورداری از سیستم ریموت کنترل به منظور کنترل و تنظیم تورچ روی لبه های ورق که در این حالت دیگر نیاز نیست جهت تنظیمات مربوط به فورچ پشت پنل کنترلر دستگاه قرار بگیریم.

برخورداری از سیستم اعلام کننده کاهش فشار گاز، این سیستم باعث می شود که در صورت کاهش فشار گاز از یک حد معین ادامه کار متوقف شده و پس از تعویض کپسول مجددا کار از همان نقطه قبلی آغاز گردد.

این موارد پارامترهایی بودند که در برخی از دستگاه های برش پلاسما قابل مشاهده است. شما نیز در صورتی که نیاز به تجیهزات و قطعات دستگاه برش پلاسما دارید در مرکز فروش قطعات دستگاه برش پلاسما cnc در بازار صنعت آرنیوس می توانید به هدف خود برسید، همچنین می توانید نیازها و خدمات خود را نیز در این پایگاه ثبت کنید.

◊ مشاهده کنید: کاربرد دستگاه پلاسما

نظرات کاربران