مرکز فروش سی ان سی منبت چوب 8 کله
خرید فروش دستگاه منبت چند کله

مرکز فروش سی ان سی منبت چوب 8 کله

مرکز فروش سی ان سی منبت چوب 8 کله: با خرید از مرکز فروش بازار صنعت آرنیوس و تهیه دستگاه cnc منبت 8 کله می توانید حرفه و حوزه کاری خود را در زمینه حکاکی و منبت کاری گسترش دهید.

با حضور ماشین آلات سی ان سی منبت چند کله در صنایع چوب فصلی جدید در تولیدات و محصولات این حوزه ایجاد گردید. دستگاه سی ان سی منبت چند کله عموما به منظور انجام امور منبت کاری مورد استفاده قرار می گیرد و پیشنهاد می شود که چنانچه کار شما وسیع است و یا این احتمال را می دهید که در آینده حجم کاره شما گسترش یابد بهتر این است که به جای خرید دستگاه سی ان سی منبت یک کله اقدام به خرید دستگاه چند کله کنید و علاوه بر این موضوع از نظر قیمتی نیز به صرفه تر می باشد، بدین صورت که اگر یک نمونه دستگاه سی ان سی منبت یک کله قیمتی برابر 60 میلیون داشته باشد آن گاه یک دستگاه cnc منبت 8 کله قیمتی برابر 120 میلیون دارد، همان طور که مشاهده می کنید تعداد کله های دستگاه 8 برابر شده اما قیمت آن تنها دو برابر افزایش یافته است. در حالت 8 کله سرعت انجام کار و تحویل سفارشات افزایش خواهد یافت.

فعالان حوزه چوب به دو دسته تقسیم می شوند، افرادی که حجم کار و سفارشات دریافتی آن ها کم و یا متوسط است، برای این افراد پیشنهاد می شود که ماشین آلاتی را خرید کنند که حداکثر توانایی را داشته باشد یعنی دستگاه مذکور بتواند در چند حوزه کار کند و به اصلاح چند کاره باشد به این ترتیب با یک یا دو دستگاه می توانند سفارشات مختلفی را قبول کنند.اما افرادی که حجم کار و تولیدات آن ها بالاست بهتر است برای هر حوزه کاری یک دستگاه و با حداکثر توانایی و آپشن ها را خریداری کنند چرا که این افراد روز به روز نیازمند توسعه سیستم های خود خواهند بود.

جهت مشاوره با بازار صنعت آرنیوس مرکز فروش سی ان سی منبت چوب 8 کله می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

همچنین مشاهده نمایید: بازار cnc منبت چند کله

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو