مرکز فروش دستگاه cnc پانچ تیر آهن نبشی
فروش دستگاه خم کن، پانچ، پرس برک

مرکز فروش دستگاه cnc پانچ تیر آهن نبشی

مرکز فروش دستگاه cnc پانچ تیر آهن نبشی: یک استفاده ماشین آلات سی ان سی پانچ در زمینه پانچ تیرآهن و نبشی است و خدمات مربوط به این دستگاه توسط ما ارائه میشود.

از دستگاه پانچ cnc برای انجام سوراخ کاری بر روی تیر آهن و نبشی استفاده می شود، با استفاده از این ماشین آلات می توان با دقت بالا و به صورت تمام اتوماتیک انواع نبشی ها را پانچ و برش کاری نمود، دقت کار انجام شده بستگی به نوع دستگاه دارد و هر چه دقت دستگاه بالاتر باشد کیفیت کار نیز بالاتر خواهد بود. برای مثال قابلیت این دستگاه می تواند تا یک دهم میلی متر باشد.

از این دستگاه می توان در پانچ انواع سازه های فلزی، در صنعت ساخت قطعات سوله و دیگر سازه های مشابه استفاده کرد که بسیار کارآمد می باشد.

با استفاده از این دستگاه می توان طرح های ساده ای از قبیل دایره، مربع، مستطیل و … و همچنین طرح های سه بعدی را بر روی ورق های فلزی پیاده سازی کنید، برای اجرای برخی طرح های پیچیده نیاز به هم پوشانی پانچ های متعدد و ضربات متوالی است.

بسته به نوع دستگاه پانچ cnc می توان از آن در پانچ انواع ورق ها و در ابعاد گوناگون و تولید ورق های مشبک، مربع، دایره، ستاره و غیره مورد استفاده کرد. این ماشین آلات دارای تنوع و ابعاد مختلفی هستند و از این دستگاه در صنایع مختلفی نظیر صنایع ساختمان، ساخت انواع ورق ها و سینی های کابل، در ساخت تابلوهای صنعتی، سازه های مربوط به ساخت سوله ها و … استفاده می شود.

یکی از مشخصه های اصلی دستگاه پانچ cnc سرعت عم در انجام کار است، که باید به آن توجه کافی داشت.

شما نیز جهت خرید می توانید با کارشناسان بازار صنعت آرنیوس در این مرکز فروش دستگاه cnc پانچ تیر آهن نبشی مکاتبه نمایید و یا نیاز ها و خدمات خود را در ثبت نمایید تا بهتر دیده شوید.

◊ مطالعه کنید: کاربرد دستگاه پانچ cnc

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو