مرکز فروش دستگاه cnc برش واترجت

مرکز فروش دستگاه cnc برش واترجت
09/09/2015

مرکز فروش دستگاه cnc برش واترجت : آیا قصد خرید و یا فروش دستگاه واترجت را دارید ؟! مجله صنعتی آرنیوس مناسب ترین ماشین آلات برشکاری با دستگاه واتر جت را به شما معرفی خواهد کرد

بر طبق گزارش ها، استفاده از واترجت در صنعت به نحو چشمگیری در حال گسترش و رشد است. اجرای عملیات برش هم با استفاده از لیزر و هم با استفاده از واترجت قابل انجام است اما از بسیاری جهات برش واترجت به صرفه تر و مناسب تر است.

استفاده از برش واترجت برای برش مواد غیر فلزی متخلخل از قبیل: چوب، چرم، اسفنج و… مناسب است. از برش واترجت همچنین می توان برای برشکاری کامپوزیت‌ها، برداشتن روکش سیم‌ها و پلیسه گیری  استفاده برد.

اساس این برش بر مبنای فشار بالای ایجاد شده در آب است که با فشار از یک نازل خارج می گردد، و کیفیت برش و لبه های ماشین کاری شده در این برش به مراتب بهتر از سایر برش هاست که در مرکز خرید دستگاه cnc برش سنگ واترجت برترین نمونه ها به شما معرفی می شود.

دستگاه cnc برش واترجت

واترجت را می توان یک ابزار برشی نام برد که هرگز کند نمی شود آلودگی صوتی ایجاد نمی کند، تولید دود و گردو غبار نمی کند و بسیاری از خطرهای موجود در سایر برش ها اینجا مشاهده نمی شود.

با توجه به مطالب بالا می توان به کاربردها و مزیت های گسترده دستگاه برش واترجت پی برد و از همین رو است که استفاده از این دستگاه رو به گسترش می باشد. که در مجله صنعتی آرنیوس سعی داریم شما را در جهت خرید بهترین و مناسب ترین دستگاه های واترجت موجود راهنمایی نماییم.

در ادامه توجه شما را به چند مقاله در این زمینه جلب می کنیم که امیدواریم کمکی در جهت اهداف شما باشد.

  1. نکاتی مهم که در هنگام خرید واترجت باید در نظر بگیرید

  2. مقایسه دستگاه واترجت با دیگر دستگاه ها

  3. بررسی کیفیت برش واترجت

  4. مزیت ها و توانایی های برش واترجت

  5. کاربرد cnc برش واترجت در صنعت

  6. دستگاه برش واترجت چیست؟

نظرات کاربران