مرکز فروش دستگاه CNC برش لیزر حکاکی
خرید فروش دستگاه cnc حکاکی لیزر

مرکز فروش دستگاه CNC برش لیزر حکاکی

مرکز فروش دستگاه CNC برش لیزر حکاکی: بازار صنعت آرنیوس به عنوان مرکز فروش دستگاه CNC برش لیزر حکاکی می باشد و به شما کمک می کند تا بهترین و آگاهانه ترین انتخاب را داشته باشید.

ماشین های حکاکی و برش لیزر به واسطه قابلیت های بالای خود در صنایع مختلف جایگاه خاص و ویژه ای را به خود اختصاص داده اند و در اکثر صنایع مورد استفاده قرار می گیرند. صنایعی از قبیل: چرم ، سنگ ، شیشه ، چوب ، پلکسی گلاس ، لاستیک و …

با استفاده از دستگاه برش لیزر قادر خواهیم بود انواع طرح های پیچیده را به صورت دقیق بر روی اجسام مورد نظر پیاده سازی کنیم و یا متون مختلف را با دقت و ظرافت بالایی بر روی جسم خاصی حکاکی کنیم.

از دستگاه برش لیزر به منظور انجام و پیاده سازی طرح های خاص و خدمات حکاکی استفاده می شود. این دستگاه ها در انواع کوچک و بزرگ در بازار ارائه می شوند اما بیشتر توسیه می شود که از دستگاه های با ابعاد 130 * 90 استفاده کنید تا امکان انجام کار بر روی قطعات نسبتا بزرگ را داشته باشید. دستگاه های کوچک به دلیل محدودیت هایی که دارند کمتر مورد استفاده قرار می گیرند

تمامی نمونه های کوچک و بزرگ این دستگاه می توانند برای مواد مختلف مانند چوب ، شیشه ، چرم ، سنگ ، پلکس گلاس ، مقوا و … مورد استفاده قرار گیرند.

بازار صنعت آرنیوس به عنوان یکی از پایگاه های فعال در زمینه تکنولوژی های نوین در کشور می باشد و به عنوان مرجعی جهت معرفی خدمات حوزه لیزر فعالیت می کند. شما نیز چنانچه از جمله ارائه دهندگان خدمات در این حوزه می باشید می توانید خدمات خود را در این پایگاه اطلاع رسانی ثبت کنید تا در معرض دید همگان قرار بگیرید.

چنانچه قصد خرید و یا فروش دستگاهی را دارید نیاز خود را در این پایگاه جامع ثبت کنید تا مسیری در رسیدن به هدفتان گردد.

مرکز لیزر حکاکی
مرکز لیزر حکاکی

حتما تا به حال در مورد دستگاه های برش و حکاکی لیزر شنیده اید، امروزه این دستگاه ها در صنعت دارای کاربرد زیادی می‌ باشند. علت این امر دقت و سرعت بالا در عملیات برش و حکاکی با این دستگاه هاست. با کمک این دستگاه ها می توان بر روی مواد مختلف برش ایجاد کرد یا طرح های مختلف را با نهایت دقت و ظرافت حکاکی کرد. برای آشنایی بیشتر با دستگاه CNC برش لیزر حکاکی، این مطلب را از دست ندهید.

دستگاه CNC برش لیزر حکاکی چیست ؟

سی ان سی مخفف عبارت Computer Numerical Control می باشد. این عبارت به معنی کنترل عددی کامپیوتری است. دستگاه سی ان سی از یک مینی کامپیوتر برخوردار است که در اصل به عنوان کنترل گر دستگاه عمل می کند. این کامپیوتر برنامه ‌های ضروری برای برش و یا حکاکی بر روی مواد فلزی و غیر فلزی را به دستگاه ارسال می کند. به این ترتیب کلیه مراحل کار و ابعاد برش، از طریق این مینی کامپیوتر به دستگاه فرستاده می شود. به همین دلیل دستگاه CNC برش لیزر حکاکی شبیه به یک ربات است که با برنامه ریزی و دستورالعمل های شما کار می کند.

با پیشرفت فن آوری و به وجود آمدن دستگاه CNC برش لیزر حکاکی، دیگر کار برش و عملیات حکاکی بر روی انواع متریال، دارای مشقات و سختی های استفاده از روش های سنتی در گذشته نیست. با استفاده از این فناوری، تقریبا می توان تمام اجسامی را که شما در نظر دارید، برش داده و حکاکی کرد. به طور کلی باید گفت، با این دستگاه می توان مجموعه ای از مواد فلزی مانند آلومینیوم، مس، برنج، استیل، و… و همچنین مواد غیر فلزی نظیر فوم، کاغذ، چوب، انواع پلاستیک و… را برای برشکاری یا حکاکی مورد استفاده قرار داد.

انواع لیزر cnc

دو نوع کلی دستگاه CNC برش لیزر حکاکی، شامل دستگاه برش و حکاکی لیزر فلزات و دستگاه برش و حکاکی لیزر غیر فلزات می شود. 

ساختار دستگاه برش لیزر

دستگاه برش و حکاکی لیزر دارای یک تیوب شیشه‌ای است که به عنوان تولید کننده اشعه لیزر در دستگاه شناخته می شود. پرتو لیزر با قدرت زیاد و به صورت متمرکز، به سطح مورد نظر تابیده شده و عملیات برش انجام می گیرد.

چنان چه قصد تهیه دستگاه CNC برش لیزر حکاکی را دارید، باید در ابتدا از نیاز خود آگاهی داشته باشید و بر اساس آن دستگاه مورد نظرتان را انتخاب کنید. برای انجام برشکاری از دستگاه هایی که توان بالاتری دارند استفاده کرده و برای انجام حکاکی از دستگاه هایی با توان پایین تر بهره بگیرید.

همچنین توجه به این نکته الزامی است که دستگاه را از مرکز فروش دستگاه CNC برش لیزر حکاکی معتبر خریداری نمایید، تا خیالتان از بابت کیفیت آن آسوده باشد. بازار صنعت آرنیوس به عنوان مرکز فروش دستگاه CNC برش لیزر حکاکی در ایران و داشتن سابقه ای طولانی در زمینه دستگاه های برش و حکاکی لیزری، آماده ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز می باشد. کافی است با کارشناسان ما تماس گرفته و نیاز خود را ثبت نمایید.

در ادامه توجه شما را به چند مقاله در این زمینه جلب می کنیم که امیدواریم کمکی در جهت اهداف شما باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو