مرکز فروش دستگاه CNC برش لیزر حکاکی

13/09/2015

مرکز فروش دستگاه CNC برش لیزر حکاکی: بازار صنعت آرنیوس به عنوان مرکز فروش دستگاه CNC برش لیزر حکاکی می باشد و به شما کمک می کند تا بهترین و آگاهانه ترین انتخاب را داشته باشید.

ماشین های حکاکی و برش لیزر به واسطه قابلیت های بالای خود در صنایع مختلف جایگاه خاص و ویژه ای را به خود اختصاص داده اند و در اکثر صنایع مورد استفاده قرار می گیرند. صنایعی از قبیل: چرم ، سنگ ، شیشه ، چوب ، پلکسی گلاس ، لاستیک و …

با استفاده از دستگاه برش لیزر قادر خواهیم بود انواع طرح های پیچیده را به صورت دقیق بر روی اجسام مورد نظر پیاده سازی کنیم و یا متون مختلف را با دقت و ظرافت بالایی بر روی جسم خاصی حکاکی کنیم.

از دستگاه برش لیزر به منظور انجام و پیاده سازی طرح های خاص و خدمات حکاکی استفاده می شود. این دستگاه ها در انواع کوچک و بزرگ در بازار ارائه می شوند اما بیشتر توسیه می شود که از دستگاه های با ابعاد 130 * 90 استفاده کنید تا امکان انجام کار بر روی قطعات نسبتا بزرگ را داشته باشید. دستگاه های کوچک به دلیل محدودیت هایی که دارند کمتر مورد استفاده قرار می گیرند

تمامی نمونه های کوچک و بزرگ این دستگاه می توانند برای مواد مختلف مانند چوب ، شیشه ، چرم ، سنگ ، پلکس گلاس ، مقوا و … مورد استفاده قرار گیرند.

بازار صنعت آرنیوس به عنوان یکی از پایگاه های فعال در زمینه تکنولوژی های نوین در کشور می باشد و به عنوان مرجعی جهت معرفی خدمات حوزه لیزر فعالیت می کند. شما نیز چنانچه از جمله ارائه دهندگان خدمات در این حوزه می باشید می توانید خدمات خود را در این پایگاه اطلاع رسانی ثبت کنید تا در معرض دید همگان قرار بگیرید.
و چنانچه قصد خرید و یا فروش دستگاهی را دارید نیاز خود را در این پایگاه جامع ثبت کنید تا مسیری در رسیدن به هدفتان گردد.

در ادامه توجه شما را به چند مقاله در این زمینه جلب می کنیم که امیدواریم کمکی در جهت اهداف شما باشد.

 – بررسی انواع دستگاه سی ان سی لیزر

– برخی نکات مهم که در هنگام خرید دستگاه سی ان سی لیزر باید در نظر داشت

بررسی قیمت دستگاه سی ان سی لیزر در بازار ایران

مزیت های برش و حکاکی با دستگاه لیزر چیست

معرفی کاربرد های دستگاه cnc لیزر

دستگاه برش لیزر چیست

نظرات کاربران