مرکز فروش دستگاه پانچ cnc سی ان سی
فروش دستگاه خم کن، پانچ، پرس برک

مرکز فروش دستگاه پانچ cnc سی ان سی

مرکز فروش دستگاه پانچ cnc سی ان سی: شما در مرکز فروش ماشین آلات پانچ در این پایگاه می توانید نمونه های با کیفیت مناسب از دستگاه ها را جهت خرید مشاهده کنید.

ماشین آلات پانچ می توانند در انواع ساده و تمام اتوماتیک باشند، ماشین آلات تمام اتوماتیک از سری دستگاه های سی ان سی به حساب می آیند که می توانند کاری بسیار تمیز و بدون دخالت مستقیم اپراتور به ما تحویل دهند.

برخی از خواص دستگاه های cnc پانچ بدین شرح است: این ماشین آلات توانایی ایجاد سوراخ هایی بزرگ و یکپارچه را دارند که می تواند به صورت تک سنبه ای باشد و یا ترکیبی از سنبه های کوچک باشد. برای مثال با نمونه ای از دستگاه سی ان سی پانچ می توان سوراخ هایی در ابعاد 92*92 میلی متر ایجاد کرد که این عملیات می تواند با استفاده از یک سنبه و ماتریس صورت گیرد و یا توسط یک برنامه کامپیوتری پیاده شود بدین صورت که سوراخ های متعدد و پشت سر هم را بر روی قطعه کار ایجاد می کند.

یکی دیگر از کاربرد های دستگاه های سی ان سی cnc پانچ تولید انواع سینی های کابل است. جهت تولید سینی های کابل لازم است که در هر ضرب ای که دستگاه سی ان سی cnc پانچ ایجاد می کند حداقل 5 سوراخ لوبیایی بر روی سینی ایجاد شود و بسته به نوع دستگاه و سرعت عمل آن این فراید می تواند زمان های متفاوتی را به خود اختصاص دهد، برای مثال در یک دستگاه پانچ در صورتی که بخواهیم فرایند سوراخ کاری بر روی سینی های کابل به صورتی باشد که در هر پانچ، 5 سوراخ ایجاد گردد، آنگاه دستگاه مورد نظر در مدت زمانی برابر 3 دقیقه می تواند یک ورق 2*1 را پانچ کاری کند.

بازار صنعت آرنیوس مرکز فروش دستگاه پانچ cnc سی ان سی است و برای مشاوره می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

◊ مطالعه کنید: کاربرد دستگاه پانچ cnc

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو