مرکز فروش دستگاه سی ان سی حکاکی لیزر چرم

09/01/2016

مرکز فروش دستگاه سی ان سی حکاکی لیزر چرم: فروش و خدمات پس از فروش گسترده دستگاه های سی ان سی حکاکی لیزر بر روی چرم را از بازار صنعت آرنیوس بخواهید.

یکی دیگر از کاربردهای دستگاه cnc لیزر، حکاکی و  برش بر روی انواع چرم می باشد. از این چرم های برش خورده و حکاکی شده می توان در ساخت و تولید انواع کیف، کفش، کمربند، لباس های چرمی، صنایع دستی، صنایع مبلمان و چوب و همچنین روکش های ماشین  و … استفاده کرد.

استفاده از دستگاه سی ان سی لیزر این مزیت را دارد که به منظور برش نیاز به قالب گیری نیست و با استفاده از فناوری cnc میتوان زیبا ترین و پیچیده ترین طرح ها و انواع برش را بر روی انواع چرم پیاده سازی کرد و در نهایت می توان کاره بسیار تمیزی را روانه بازار نمود.

از دیگر مزیت های دستگاه سی ان سی برش می توان به موارد زیر اشاره کرد :

♦  اجرای کار با سرعت و دقت بالا که این مورد باعث صرفه جویی در زمان و افزایش حجم تولید می شود
♦  با یک بار اجرای کار می توان قطعه چرم مورد نظر را به محصول نهایی تبدیل نمود.
♦  سرعت بالای این دستگاه زمانی خود را نشان می دهد که تصمیم داشته باشید چند لایه چرم را باهم و همزمان برش دهید
♦  کار تمام شده به گونه ای است که لبه های کار کاملا صاف و بدون زدگی می باشد که این مسئله ظرافت و زیبایی کار را بالا می برد
♦  و در نهایت می توان با این دستگاه اشکال و طرح های زیبا و پیچیده از جمله تصاویر اشخاص و یا آلارم و علایم تجاری و … را به راحتی بر روی چرم پیاده سازی کرد

شما نیز چنانچه قصد خرید فروش و یا کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه را دارید می توانید با بازار صنعت آرنیوس همراه شوید و درخواست خرید دستگاه و یا فروش دستگاه خود را ثبت کنید تا به بهترین نتیجه ممکن نزدیک شوید.

نظرات کاربران