مرکز فروش دستگاه خم کن لوله دست دوم
فروش دستگاه خم کن، پانچ، پرس برک

مرکز فروش دستگاه خم کن لوله دست دوم

مرکز فروش دستگاه خم کن لوله دست دوم: در صورتی که نیازمند دستگاه خم کن کارکرده و با قیمت مناسب هستید می توانید جهت خریدی مناسب با ما همراه شوید.

دستگاه و ماشین آلات دست دوم چنانچه از ساختار فنی مطمئنی برخوردار باشند با توجه به قیمت پایین و ارزان بودنشان می توانند گزینه مناسبی برای خرید باشند.

در هنگام خرید ماشین آلات و دستگاه های دست دوم باید حساسیت و دقت زیادی به خرج داد تا بتوان یک دستگاه سالم و تمیز را خریداری کرد.

هر یک از دستگاه های خم کن لوله دارای مشخصات فنی خاصی می باشند که باعث تفکیک آن ها از یکدیگر می شود و بر قیمت آن ها نیز تاثیر گذار است در ادامه برخی از خصوصیات دستگاه های موجود در بازار را بررسی می کنیم.
کلگی دستگاه خم کن لوله باید به گونه ای باشد که بتواند لوله را در حین انجام عملیات ثابت نگه دارد که برای رسیدن به این هدف کلگی دستگاه دارای کلمپ است.
همچنین کلگی خم کن باید به گونه ای طراحی شده باشد که در هنگام کار حداکثر راحتی و دقت در کار را مشاهده کنیم که برای این منظور کلگی خم کن را سعی می کنند مستحکم و کم حجم بسازند.
دستگاه های خم کن اتوماتیک دارای یک کنترلر cnc و یا nc هستند که به وسیله آن می توان زوایای مختلف خم را که نیاز است در طول یک لوله ایجاد شود، برای دستگاه تعریف می کنیم و سپس دستگاه با توجه به الگریتم کاری شروع به کار و ایجاد خم می کند.
همچنین در برخی از دستگاه ها جهت افزایش عمر و کارآیی دستگاه، آن را به سیستم خنک کاری و روغن کاری مجهز نموده اند.

بازار صنعت آرنیوس مرکز فروش دستگاه خم کن لوله دست دوم در مدل های cnc و nc و ساده می باشد برای این منظور شما می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

◊ مطالعه کنید: کاربرد دستگاه خم کن

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو