مرکز فروش دستگاه برش پلاسما cnc سرعت بالا
خرید فروش دستگاه برش پلاسما

مرکز فروش دستگاه برش پلاسما cnc سرعت بالا

مرکز فروش دستگاه برش پلاسما cnc سرعت بالا: سرعت و دقت در ماشین آلات برشکاری یکی از موارد مهم در انتخاب و خرید دستگاه برش پلاسما است که می تواند در تولید و میزان تیراژ کار بسیار موثر باشد.

دستگاه های برش پلاسما آلایندگی و دود کمی تولید می کنند در واقع این دستگاه ها معمولا با میزهای مکنده و حوضچه آب عرضه می شوند، آلایندگی های تولید شده توسط دستگاه برش پلاسما شامل دوده و گازهای برشکاری است که این مواد آلاینده توسط میز زیر دستگاه جذب آب شده و یا توسط مکنده کشیده می شود و بدین ترتیب کمترین میزان آلایندگی را در محیط کاری ایجاد می کند.

از نظر سرعت و دقت دستگاه های برش پلاسما جزء دستگاه های مناسب هستند البته میزان این سرعت در تمام دستگاه ها متفاوت است و بستگی به قطعات به کار رفته در ساخت و طراحی دستگاه دارد، دستگاه های برش پلاسما cnc می توانند از سرعت و دینامیک بسیار بالا تا 80 متر در دقیقه نیز برخوردار باشند.

انجام پروسه های برش کاری با سرعت بالا و بدون مکث و توقف در جا به جایی بین قطعات باعث می شود سرعت و تیراژ تولید به حداکثر مقدار خود برسد. در واقع سرعت یکی از پارامترهای مهم در تولید قطعات صنعتی است و سرعت بالا در برش کاری با استفاده از دستگاه برش پلاسمایcnc  امکان تولید قطعه در کم ترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت را فراهم می کند.

از این ماشین آلات در حوزه های مختلفی نظیر صنایع فلزی، صنایع تهویه هوا یا HVAC، کانال های هواکش، صنعت تابلو سازی، حوزه گرافیک و طرح های تزئینی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون شهری و … بسیاری موارد دیگر استفاده می شود.

بازار صنعت آرنیوس مرکز فروش دستگاه برش پلاسما cnc سرعت بالا بهترین ها را ارائه می دهد شما همچنین می توانید نیازها و خدمات خود را در این پایگاه ثبت نمایید.

سرعت در دستگاه CNC برش پلاسما

در دستگاه های برش پلاسما cnc، از طریق یک تورچ پلاسما که با فناوری کامپیوتری کنترل می شود، فرایند برش انواع ورق های فلزی نازک تا ضخیم در راستای یک شبکه چند محور صورت می گیرد. این ماشین آلات برش به‌ عنوان یک دستگاه شناخته شده در صنعت بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. برش با این دستگاه ها نسبت به برش سنتی از مزایای بسیاری برخوردار است. برای آشنایی بیشتر با این دستگاه ها و نمونه دستگاه برش پلاسما cnc  سرعت بالا، ادامه مطلب را مطالعه نمایید.

سرعت در دستگاه CNC برش پلاسما

مزایای برش پلاسما سرعت بالا

از جمله مزایای برش با دستگاه پلاسما می توان به برنامه ‌ریزی و کنترل برش از طریق کامپیوتر اشاره کرد. این امر موجب افزایش دقت کار می شود. استفاده از کامپیوتر به ‌جای انسان باعث می شود در هنگام کار، تراشه ‌های فلزی ایجاد نشده و نتیجه کار تمیز باشد، همچنین لبه های برش به صورت یکدست و زیبا خواهند بود.

کاربرد دستگاه برش پلاسما cnc

دستگاه برش پلاسما cnc برای برش بر روی انواع متریال فلزی نظیر ورق‌های فلزی، تابلوها، لوله‌های فلزی و سایر مواردی که مربوط به ساخت فلز هستند، به کار می روند. همچنین این دستگاه ها برای تولید آثار هنری فلزی، اجسام فلزکاری تزیینی، هنرهای فلزی دیواری و فضای باز و… مورد استفاده قرار می گیرند.

نمونه دستگاه

برای درک بیشتر، در ادامه معرفی یک نمونه برش پلاسما cnc سرعت بالا می پردازیم.

دستگاه برش پلاسما پر سرعت مدل shuffle  

این دستگاه یکی از سریع ترین دستگاه های سی ان سی برش پلاسما می باشد که دارای امکانات منحصر به فردی است و از نظر کیفیت برش شبیه به لیزر عمل می کند. دستگاه shuffle قادر به برش فلزات تا ضخامت های بسیار بالا می باشد. این دستگاه با تولید لبه های برش بدون پلیسه، برش هایی دقیق و با کیفیت را برای انواع صنایع فلزی فراهم می آورد.

مشخصات دستگاه CNC پلاسما

بدنه دستگاه به صورت کاملا به هم پیوسته طراحی شده و به وسیله  فرز دروازه ای CNC به دقت بالا ماشینکاری شده است. در همه محور های دستگاه، ریل های مستحکم به کار رفته تا حداقل لقی یا تکان را داشته باشیم. در این دستگاه، اتصال موتورهای تایوانی از طریق گیربکس های خورشیدی  و دنده شانه مایل به دستگاه صورت گرفته است. این گیربکس های خورشیدی به صورت حرفه ای عمل کرده و دارای لقی اندک و طول عمر زیاد هستند، به طوری که عملکرد دستگاه را بدون نیاز به سرویس، به مدت چندین سال تضمین می کنند.

این دستگاه دارای شتاب و سرعت بسیار بالایی بوده و این مزیت آن را به یکی از کاربردی ترین دستگاه های CNC برش پلاسما تبدیل می کند.

چنان چه شما نیز قصد خرید دستگاه برش پلاسما cnc سرعت بالا را دارید؛ باید به یک مرکز معتبر برای خرید مراجعه کنید تا از کیفیت دستگاه سی ان سی مطمئن باشید. بازار صنعت آرنیوس به عنوان مرکز فروش دستگاه برش پلاسما cnc سرعت بالا، سریع ترین دستگاه های برش پلاسما را برای شما عزیزان فراهم می آورد.

◊ مشاهده کنید: کاربرد دستگاه پلاسما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو