خرید فروش اره دورکن و پانل بر

مرکز فروش دستگاه اره پانل بر mdf

مرکز فروش دستگاه اره پانل بر mdf: بازار صنعت آرنیوس یکی از معتبرترین مراکز فروش دستگاه اره پانل بر ام دی اف است و کارشناسان ما بهترین پشتیبانی را به شما ارائه می دهند.

یکی از دستگاه های مهم در کارگاه های مونتاژ دکور های چوبی، دستگاه اره پانل بر می باشد، این دستگاه در برندها و انواع گوناگونی در بازار موجود است که لازم است در هنگام خرید به نکات فنی بسیاری مهمی توجه کنیم تا خرید ما یک خرید موفق باشد.

برخی از نکات فنی مهم در ارتباط با خرید دستگاه اره پانل بر به شرح زیر است:
♦ حداکثر طول پانل: در ابتدا نوع کار و نوع قطعات خود را مشخص کنید و سپس حداکثر طول پانل که دستگاه اره پانل بر می تواند برش دهد را تعیین نمایید.
♦ حداکثر ضخامت پانل: پارامتر بعدی در انتخاب دستگاه پانل بر مربوط به ضخامت پانل است که بسته به ضخامت مورد نظر باید انتخابی را انجام داد. یعنی مشخص کنید که حداکثر ضخامت مورد نظر شما چه میزان می باشد.
♦ سرعت: سرعت در دستگاه اره پانل بر شامل سرعت برش، سرعت تغذیه پانل، سرعت اره اصلی، سرعت اره خط زن، سرعت برگشت اره، که هر کدام از این سرعت ها معیاری برای انتخاب دستگاه هستند و هر دستگاه اره پانل بر با توجه به ساختار و طراحی آن یک مقدار مشخص را برای این سرعت ها تعیین کرده است.
♦ نرم افزار بهینه سازی:  هر دستگاه از یک نرم افزار بهینه سازی برشکاری بهره مند است برای نمونه، نرم افزار بهینه سازی برشکاری با نام ELCO OPTIMIZER ایتالیا
♦ کنترلر دستگاه: دستگاه های اتوماتیک نیازمند یک سیستم کنترلر مرکزی هستند که عملیات برش و ماشین کاری را به نحوه احسن مدیریت کنند و بهتر است که این کنترلر از برند های مطرح بازار باشد تا دستگاه در حین کار هنگ نکند.

این پارمترها بخش اندکی از نکات فنی مهم در انتخاب دستگاه می باشد که باید آن ها را در نظر گرفت.

چنان تصمیم به خرید و یا فروش دستگاه پانل بر دارید می توانید با کارشناسان مرکز فروش دستگاه اره پانل بر mdf بازار صنعت آرنیوس تماس بگیرید و یا نیاز و خدمات خود را در این پایگاه ثبت کنید.

مطالعه کنید:
اره پانل بر
کاربرد اره پانل بر

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو