خرید فروش اره دورکن و پانل بر

مرکز فروش دستگاه اره دورکن mdf

مرکز فروش دستگاه اره دورکن mdf: ام دی اف یکی از پر استفاده ترین مواد در صنعت چوب می باشد و به خصوص در حوزه کابینت سازی، بازار صنعت آرنیوس به عنوان مرکز فروش دستگاه اره دورکن mdf بهترین خدمات را ارائه می دهد.

دستگاه اره دورکن ام دی اف به عنوان یکی از مهمترین و اساسی ترین ماشین آلات در صنایع مربوط به ام دی اف mdf به شمار می رود، این دستگاه انواع و مدل های مختلفی دارد و در آپشن های گوناگونی و طول ریل های متفاوتی ساخته و روانه بازار شده است.

ریل های به کار رفته در دستگاه دورکن ام دی اف mdf در دو نوع واگنی و ساچمه ای می باشند، اگر خواسته باشیم مقایسه ای بین این دو نوع ریل انجام دهیم می توان گفت که نوع ریل واگنی در مقایسه با نوع ریل ساچمه ای از نظر روان بودن و طول عمر و تعمیر نگهداری برتری بالاتری دارد.

این دستگاه در سایزهای مختلفی ساخته و در بازار موجود می باشند که با توجه به نوع کار و حجم کار باید مناسب ترین دستگاه را انتخاب و خریداری کرد، سایز های اره دورکن ام دی اف موجود در بازار ایران شامل 1.80 متر، 2 متر، 2.20 متر، 2.80 متر، 3 متر، 3.20 متر، 3.80 متر می باشد.

یکی از مهمترین نکات که در هنگام کار با دستگاه اره دورکن ام دی اف باید در نظر گرفت مسئله لب پریدگی دستگاه است که با داشتن یک دستگاه خوب و همچنین یک اپراتور کار ورزیده می توان این مسئله را به خوبی حل کرد.

جهت کار بر روی ام دی اف ابزار های دیگری نیز مورد نیاز است که برخی از آن ها به شرح زیر پیشنهاد می شود:
فارسی بر:ماکیتا LS1016 و یا LS1216
اره میزی:ماکیتا MLT100
اره گرد:ماکیتا 5007N
اره عمودبر:ماکیتا 4350
دریل بتن کن:ماکیتا 2470
پیچگوشتی برقی: توسن یا رونیکس ترجیحا دو دور باشن

بازار صنعت آرنیوس مرکز فروش دستگاه اره دورکن mdf است و شما می توانید مناسبترین قیمت ها و بهترین برندها را از کارشناسان ما بخواهید، همچنین میتوانید نیاز و درخواست خود را در این پایگاه ثبت کنید.

مطالعه کنید:
اره دورکن
کاربرد اره دورکن

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو