مرکز فروش دریل سوراخکاری cnc فروشی برترین برندها
خرید فروش دستگاه دریل رادیال

مرکز فروش دریل سوراخکاری cnc فروشی برترین برندها

مرکز فروش دریل سوراخکاری cnc فروشی برترین برندها: دستگاه ها و ماشین آلات دریل سوراخکاری cnc روز به روز دست خوش تغییر می شوند و هر دوره شاهده نمونه های جدیدتر و با قابلیت های بیشتری از این دستگاه ها هستیم.

وجود این ماشین آلات یعنی نسل جدید ماشین آلات cnc دریل سوراخکاری باعث شده سرعت عمل کار بسیار افزایش پیدا کند. ماشین آلات cnc دریل سوراخکاری می توانند به صورت یک سر یا چند سر باشند یعنی ( 2، 3، 4 و بیشتر ) که بسته به نیاز و نوع کاربرد می توان نمونه دستگاه مورد نظر را انتخاب نمود.

ماشین های cnc دریل چند سر: منظور از ماشین آلات سوراخکاری چند سر این است که این دستگاه های دریل سوراخکاری می تواند در چند جهت مختلف برای مثال افقی و عمودی عملیات سوراخکاری را انجام دهند که این مسئله باعث افزایش سرعت کارکرد و همچنین افزایش راندمان و صرفه جویی در وقت می گردد. این مورد را می توان به عنوان یکی از مزیت های ماشین آلات cnc سوراخکاری در نظر گرفت در حالتی که این مورد در ماشین آلات cnc دریل تک سر وجود ندارد.

cnc دریل سوراخکاری

یک تقسیم بندی برای ماشین آلات cnc بر اساس تعداد محورهای آنها می باشد که به صورت زیر است:
– ماشین آلات cnc  دریل سوراخکاری تک محور
– ماشین آلات cnc  دریل سوراخکاری سه محور

ماشین آلات دریل cnc تک محور از یک اسپیندل برخوردار هستند که بر روی محور z نصب شده و می تواند ورق های با ضخامت های مختلف را سوراخکاری نماید و معمولا در کارخانه جاتی مورد استفاده قرار می گیرد که حجم خروجی سازه به بالای 3000 تن می رسد.

ماشین آلات دریل cnc سه محور این توانایی را دارند که به طور همزمان در سه جهت مختلف عملیات سوراخکاری را بر روی قطعه مورد نظر انجام دهند.

بازار صنعت آرنیوس مرکز فروش دریل سوراخکاری cnc فروشی برترین برندها می باشد و خدمات مناسب را به شما معرفی می کند

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو