مرکز فروش خرید انواع دریل ستونی دست دوم
خرید فروش دستگاه دریل رادیال

مرکز فروش خرید انواع دریل ستونی دست دوم

مرکز فروش خرید انواع دریل ستونی دست دوم: یکی از انواع دریل ها که در صنعت کاربرد بسیاری دارد و از آن جهت سوراخکاری استفاده می شود دریل ستونی است و نمونه های دست دوم آن را می توانید از بازار صنعت آرنیوس دریافت کنید.

این دریل ها دارای ساختمان و مشخصات فنی خاصی هستند که در ادامه به شرح جزئیات آن ها می پردازیم.

قسمت بالایی این دستگاه ها تحت عنوان کله گی شناخته می شود و فلکه ی دستگاه در این قسمت قرار دارد. دستگاه های دریل ستونی دارای 2 فلکه هستند که یکی از این فلکه ها بر روی الکتروموتور نصب می گردد و دیگری بر روی محور دریل نصب می شود. ارتباط بین این دو فلکه با استفاده از یک تسمه است و تسمه حرکت را از الکتروموتور به سمت محور محرک ماشین انتقال می دهد.

پایه دریل ستونی عموما از جنس چدن است و به کف کارگاه بسته می شود. این پایه دارای شیار هایی است که به منظور بستن قطعه کارهای مختلف می باشد.

یکی دیگر از قسمت های دریل ستونی میز دریل است و از جنس چدن می باشد. این میزها معمولا در دو نوع و به صورت ثابت و چرخشی هستند و بر روی ستون نصب می گردند و به علت داشتن شیار می توان قطعه کارهای بزرگی را بر روی آنها نصب نمود.

دریل ستونی

بر روی این دستگاه ها یک چرخ دنده شانه ای نصب شده که جهت انجام حرکت پیشروی از آن استفاده می شود که در واقع به جای اینکه اپراتور با استفاده از حرکت دست عملیات پیشروی را انجام دهد از این سیستم استفاده می شود.

نمونه های مختلفی از دستگاه های دریل ستونی در بازار هستند و برخی از نمونه های دست دوم آن که در بازار است می تواند عملکرد بسیار مناسبی را در اختیار ما قرار دهد که بازار صنعت آرنیوس به عنوان مرکز فروش خرید انواع دریل ستونی دست دوم می تواند نمونه های بسیار مناسبی را در اختیار شما قرار دهد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو