مرکز فروش بهترین اسپیندل cnc فرز
خرید فروش اسپیندل موتور

مرکز فروش بهترین اسپیندل cnc فرز

مرکز فروش بهترین اسپیندل cnc فرز: اسپیندل موتورها دارای تنوع بسیاری هستند و انواع مختلفی از این موتور ها را می توان در بازار مشاهده کرد که هر یک می توانند عملکرد خاصی را برای ما داشته باشند که از همین رو خرید ما باید کاملا اصولی و با آگاهی کامل باشد.

برخی از توان های اسپیندل موتورها که در بازار مشاهده می شود به شرح زیر است:

0.39 کیلو وات، 0.37 کیلو وات، 0.75 کیلو وات، 1.4 کیلو وات، 2 کیلو وات، 3.4 کیلو وات، 4.5 کیلو وات، 7.5 کیلو وات، 9 کیلو وات، 10 کیلو وات، 12 کیلو وات و …

که این موارد برخی از رنج های اسپیندل موتور های موجود در بازار است. سرعت در اسپیندل موتورها به عنوان یکی از پارامترهای مهم به شمار می رود که در هنگام خرید باید آن را مد نظر داشت، اسپیندل موتورها در واقع برای سرعت های بیش از 10000 دور در دقیقه طراحی و ساخته می شوند و روز به روز با پیشرفت علم و تکنولوژی رنج سرعت این موتور ها افزایش می یابد.

اسپیندل cnc فرز

میزان پیشروی ماشین کاری به سرعت اسپیندل وابسته است و علاوه بر این با افزایش سرعت کیفیت سطح کار نیز افزایش می یابد. البته این نکته را در نظر داشته باشید که در سرعت های بالا احتمال شکستن ابزار نیز وجود دارد  لذا در انتخاب ابزار و جنس ابزار دقت لازم را نیز باید داشت.

همان طور که می دانید اسپیندل ها از نظر خنک کاری در دو نوع هستند، اسپیندل آب خنک و هوا خنک که در اسپیندل های هوا خنک با افزایش سرعت، صدای ایجاد شده توسط اسپیندل نیز افزایش می یابد این میزان صدای تولید شده در حدی است که به عنوان مثال صدای یک اسپیندل هوا خنک 60000 دور برای کارهای طولانی قابل تحمل نیست.

بازار صنعت آرنیوس مرکز فروش بهترین اسپیندل cnc فرز سعی در ارائه بهترین ها را دارد که می توانید با ما مکاتبه نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو