فروش دستگاه خم کن، پانچ، پرس برک

مرکز فروش انواع پرس برک هیدرولیک

مرکز فروش انواع پرس برک هیدرولیک در بازار صنعت آرنیوس انواع دستگاه پرس برک را جهت خرید به شما معرفی می کند تا بتوانید مناسب ترین خرید را داشته باشید.

پرس برک هیدرویک جزو ماشین آلاتی می باشد که در صنعت خم کاری بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و بسیاری از صنایع امروزی به واسطه حضور این دستگاه شکل یافته اند. این ماشین آلات دارای یکسری مشخصات فنی می باشند که لازم است این مشخصات فنی را در هنگام خرید دستگاه پرس برک به خوبی در نظر بگیریم.
تمام این دستگاه ها از یکسری قطعات و لوازم هیدرولیکی و الکترونیکی و مکانیکی ساخته شده اند و نوع برند این قطعات و کیفیت آن ها در نحوه عملکرد دستگاه پرس برک بسیار موثر و تاثیر گذار است.

این ماشین آلات از سیستم کنترلر cnc سی ان سی بهره مند هستند و لذا قدرت مانور و عملکرد اپراتور در این دستگاه ها بسیار بالا می باشد، این کنترلر ها قادر هستند که بیش از 500 برنامه کاربردی و مورد نیاز را در خود ذخیره سازی کنند تا در مواقع مورد نیاز بتوان از آن ها استفاده نمود. این ویژگی دستگاه باعث افزایش کارایی و سرعت خواهد شد و از طرفی به دلیل استفاده از سیستم های هوشمند سی ان سی عملیات انجام شده بسیار دقیق خواهد بود.

به طور معمول در هر برنامه اپراتور قادر خواهد بود پارامترهای زیر را برنامه ریزی و کنترل نماید:
طول خم، ضخامت ورق، جنس ورق، نوع سمبه و ماتریس، روش خم کردن، حالت بی صدا، نقطه فشار، مقدار فشار، سرعت فشار، سرعت جلو و عقب شدن قرار عقب، زمان انتظار، زمان تاخیر جهت جا به جا شدن محورها، کم کردن میزان فشار فک، کم کردن سرعت فک، تنظیم میزان کج شدن فک، اصلاح محورها

در مرکز فروش انواع پرس برک هیدرولیک بازار صنعت آرنیوس شما می توانید مناسب ترین پرس هیدرولیک ها را دریافت کنید، برای این منظور می توانید با متخصصین ما مکاتبه نمایید و همچنین برای بهتر دیده شدن می توانید نیاز و خدمات خود را در این مرکز ثبت کنید.

◊ مطالعه کنید: کاربرد دستگاه پرس برک

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو