مرکز فروش انواع مولتی اسپیندل موتور
خرید فروش اسپیندل موتور

مرکز فروش انواع مولتی اسپیندل موتور

مرکز فروش انواع مولتی اسپیندل موتور: انواع اسپیندل با کیفیت های بسیار مناسب و کارایی عالی را به شما عرضه می کنیم، که در این راستا می توانید با کارشناسان و فروشندگان مطرح به طور مستقیم ارتباط برقرار کنید.

هنگامی که تصمیم به خرید اسپیندل موتور دارید باید چند پارامتر اساسی را مورد توجه قرار دهیم، اولین پارامتری که ابتدا به ذهن می آید قیمت است و باید در نظر داشت که ارزان و یا گران بودن یک اسپیندل دلیل بر خوب و یا بد بودن یک اسپیندل نیست.

یکی از عواملی که بر روی قیمت تمام شده یک اسپیندل تاثیر می گذارد میزان فراوانی آن محصول در بازار است. همچنین گاهی مشاهده می شود که یک محصول از کیفیت و کارایی مناسبی برخوردار نیست اما با تبلیغات گسترده و کذایی ای که برای آن صورت می گیرد می توانند یک محصول را در بازار جا بیاندازند.

اسپیندل ها از لحاظ سیستم خنک کاری در دو نوع هستند، آب خنک و هوا خنک. در هنگام کارکرد، اسپیندل های آب خنک نسبت به اسپیندل های هوا خنک دارای صدای بسیار کمتری هستند و از نظر آلودگی صوتی قابل قیاس با یکدیگر نیستند.

اما ذکر این نکته لازم است که این موضوع تاثیر بسیار زیادی در هنگام خرید اسپیندل ندارد چرا که مثلا در ماشین آلات سی ان سی روتر چوب، در هنگام کارکرد صدای تراش چوب به قدری زیاد است که صدای بلند اسپیندل در محیط کار گم می شود و همچنین در زمانی که دستگاه در حال براده برداری و برشکاری نیست، آنگاه دستگاه مورد نظر خاموش می باشد و اسپیندل نیز در این حالت خاموش خواهد بود.

مولتی اسپیندل موتور

همچنین اسپیندل هایی که با آب خنک کاری می شوند زمانی که داغ می شوند چنانچه جریان آب در موتور وجود نداشته باشد و یا اینکه سختی آب گرفته نشده باشد، آنگاه به علت وجود املاح در آب شاهد ایجاد شدن رسوباتی در جداره های اسپیندل خواهیم بود، بدین صورت که در داخل لوله های جداره موتور رسوب هایی نشست می کند و به مرور زمان لایه ای عایق بین آب و پوسته موتور ایجاد می شود و در این حالت با ایجاد شدن رسوباتی در لایه های داخلی اسپیندل شرایط برای داغ شدن و در نتیجه سریع سوختن اسپیندل فراهم می شود

بازار صنعت آرنیوس به عنوان مرکز فروش انواع مولتی اسپیندل موتور به شما مناسبترین ها را ارائه می دهد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو