مرکز فروش انواع منبع تغذیه لیزر co2
خرید فروش تجهیزات cnc

مرکز فروش انواع منبع تغذیه لیزر co2

مرکز فروش انواع منبع تغذیه لیزر co2: انواع منبع تغذیه مناسب برای دستگاه های برش حکاکی لیزر که از طراحی و قطعات بسیار مناسب ساخته شده است در این فروشگاه عرضه می شود.

منبع تغذیه های مختلفی در بازار هستند اما منبع تغذیه هایی که برای استفاده در دستگاه های سی ان سی لیزر هستند به گونه ای ساخته می شود که متناسب با دستگاه های لیزر برش co2 باشند و با ولتاژ بالایی طراحی می شوند. انواع منبع تغذیه لیزر co2 معمولا از نظر ظاهری کوچک، دارای وزن کم می باشند و عملکرد آنها آسان و سازگار با ساختار ماشین آلات لیزر برش سی ان سی هستند.

منبع تغذیه لیزر co2 را به طور مستقیم به دستگاه cnc لیزر برش وصل می کنند و نیازمند مقاومتی بالا است، که این مقاومت متغییر است و مقدار آن متناسب با جریان افزایش خواهد یافت و بدین ترتیب هر چند که ولتاژ خط ممکن است تغییر پیدا کند اما جریان مقدار ثابتی خواهد داشت.

همان طور که می دانید منبع تغذیه لیزر co2 مختلفی در بازار هستند که در ادامه نمونه هایی از این منابع را معرفی خواهیم نمود که باعث می شوند دستگاه لیزر co2 به بهترین شکل ممکن کار خود را انجام دهد و بدین ترتیب بتوان از حداکثر توان دستگاه لیزر برش استفاده نمود.

منبع تغذیه لیزر co2

منبع تغذیه 80 وات لیزرهای CO2:  این نمونه از منبع تغذیه برای دستگاه های لیزر co2 با توان 80 وات و طول موج 800 تا 10600 نانومتر طراحی و ساخته شده اند. از نظر عملکردی این منبع تغذیه لیزر co2 پایدار هست و از روش های تست بسیار دقیقی در دماهای بالا برخوردار می باشد. یکی از کاربردهای مهم این منبع تغذیه لیزر co2 در ماشین آلات برشکاری ، حکاکی و تجهیزات دارویی می باشد. ولتاژ ورودی این منابع 220 ولت یا 110 ولت ac است.

بازار صنعت آرنیوس مرکز فروش انواع منبع تغذیه لیزر co2 در توان های مختلف.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو