مرکز فروش انواع دستگاه وایرکات دست دوم
خرید فروش دستگاه وایرکات

مرکز فروش انواع دستگاه وایرکات دست دوم

مرکز فروش انواع دستگاه وایرکات دست دوم: شما در یکی از مراکز فروش دستگاه های وایرکات دست دوم قرار دارید ما سعی می کنیم بهترین ها را به شما عرضه کنیم.

ماشین آلات دست دوم و کارکرده ممکن است از نظر فنی و ساختاری توانایی های یک دستگاه جدید و امروزی را نداشته باشند و یا برخی از قابلیت هایی که در دستگاه های جدید مشاهده می شود ممکن است در دستگاه های دست دوم مشاهده نشود، لذا بهتر است پیش از خرید نیازهای خود را بررسی کنید و همچنین تمام دستگاه های جدید و همچنین دست دوم که در دسترس شما قرار دارند را با یکدیگر مقایسه نمایید و سپس با دیده باز اقدام به خرید کنید.

تکنولوژی به کار رفته در دستگاه های وایرکات سی ان سی بر اساس تخلیه بارهای الکتریکی است که در اصلاح فنی به آن EDM گفته می شود. در این روش جهت اجرای فرایند برش کاری از یک الکترود استفاده می شود این الکترود یک سیم باریک است و معمولا از جنس برنج و یا مس می باشد که بر روی آن روکشی مخصوص کشیده شده است و این روکش نیز معمولا از جنس قلع می باشد. با عبور الکترود از قطعه کار و قرار گرفتن بارهای منفی بر روی الکترود و همچنین بارهای مثبت بر روی قطعه کار جرقه هایی به صورت متناوب و برنامه ریزی شده ایجاد می گردد که سبب براده برداری از روی قطعه کار می شود.

دستگاه های وایرکات دارای محورهایی می باشند که این محورها به وسیله جی کد های از پیش نوشته شده کنترل می گردند، این جی کد ها می توانند به صورت دستی و یا وسیله نرم افزارهای مخصوص نوشته شوند و سپس به دستگاه کنترلر داده شوند.

از طریق تماس با بازار صنعت آرنیوس مرکز فروش انواع دستگاه وایرکات دست دوم می توانید مشاوره های مناسبی را دریافت نمایید همچنین می توانید نیازها و خدمات خود را در این  پایگاه ثبت کنید.

◊ مشاهده کنید: کاربرد دستگاه وایرکات

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو