مرکز فروش انواع دستگاه رول کن پروفیل ورق
خرید فروش نورد رول کن

مرکز فروش انواع دستگاه رول کن پروفیل ورق

مرکز فروش انواع دستگاه رول کن پروفیل ورق: انواع مختلفی از دستگاه های رول کن و شکل دهی  ورق و پروفیل که در اندازه های مختلف می باشد را می توانید از ما دریافت کنید این دستگاه ها دارای مدل های مختلفی می باشند و می توانند به صورت سه غلتک و یا چهار غلطکه باشند و در ساخت آنها از تجهیزاتی با بهترین برند های اروپایی و آلمانی استفاده شده است.

در هنگام خرید دستگاه رول کن پروفیل ورق لازم است که به خدمات پس از فروش و گارانتی ارائه شده برای دستگاه دقت کافی داشته باشیم چرا که ارائه این خدمات می توانید یک ضمانت بسیار مهم برای نحوه عملکرد دستگاه در آینده باشد. همچنین در صورتی که امکان پرداخت به صورت نقدی را ندارید بازار صنعت آرنیوس می تواند شرایط فروش به صورت اقساطی را نیز برای شما فراهم نماید.

از جمله مواردی که برای تعیین مدل دستگاه و همچنین قیمت آن نیاز است شامل موارد زیر می باشد:

  1. ضخامت ورق
  2. جنس ورق
  3. تعداد غلطک ها ( 3 یا 4 غلطکه )
  4. حداکثر میزان قطر مورد نیاز پس از رول کاری

همچنین دستگاه های نورد رول کن می توانند در ابعاد 1 تا 6 متر و دارای ضخامت کاری 1 میلی متر تا 70 میلی متر باشند و از توانایی های از جمله نورد لوله، پروفیل، تسمه، نبشی، تیر آهن برخوردار باشند و همچنین مکانیزم کاری دستگاه می تواند به صورت هیدرولیکی و یا مکانیکی باشد.

دستگاه رول کن پروفیل ورق

در هنگام خرید دستگاه های نورد رول کن لازم است که موارد متعددی مورد توجه قرار گیرد و بهتر این است که خرید خود را از مراکز معتبر و با پشتیبانی مناسب انجام دهید همچنین پیش از خرید مشاوره با افراد متخصص می تواند دید شما را نسب به دستگاه های رول کن پروفیل ورق بیشتر کند که در بازار صنعت آرنیوس این موارد خدمت شما ارائه می گردد.

بازار صنعت آرنیوس مرکز فروش انواع دستگاه رول کن پروفیل ورق

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو