مرکز فروش انواع انرژی چین انرژی گاید
خرید فروش تجهیزات cnc

مرکز فروش انواع انرژی چین انرژی گاید

مرکز فروش انواع انرژی چین انرژی گاید: انرژی چین یا انرژی گاید به عنوان یک محافظ کابل عمل می کنند و به عنوان یکسری لوازم جانبی مهم در دستگاه های cnc به شمار می روند و در صورتی که نیازمند خرید این قطعات هستید ما می توانیم مناسب ترین نمونه ها را در اختیار شما قرار دهیم.

انرژی چین یا انرژی گاید یکسری قطعات پلیمری از جنس پلی آمید هستند که دارای خاصیت ضد سایشی می باشند، این قطعات دارای دارای قابلیت رفت و برگشت بسیار مناسبی هستند و می توانند در طول محور به راحتی حرکت داشته باشند و این عملکرد به گونه ای است که در ضمن حرکت میزان خمش کابل از یک مقدار مشخص کمتر نمی گردد.

انرژی چین انرژی گاید

در مورد کابل ها همان طور که می دانید چنانچه یک کابل را به تعداد دفعات متعددی از یک نقطه به سمت چپ و راست خم کنید، آنگاه پس از چند حرکت شاهد این خواهیم بود که سیم های داخلی تحت کشش قطع می گردند اما در صورتی که کابل های مورد نظر را حول یک دایره خم و راست کنیم آنگاه احتمال قطع شدن کابل ها بسیار پایین خواهد امد.

که در واقع وظیفه اصلی انرژی چین یا انرژی گاید همین است. علاوه بر این استفاده از انرژی چین یا انرژی گاید باعث حفاظت کابل در برابر برخورد اشیاء و یا قطع احتمالی سیم ها و کابل ها بر اثر ضربه می گردد.

از آنجایی که در دستگاه های برش همچون هوابرش و یا پلاسما این امکان است که سفاله و یا جرقه ها باعث قطعی سیم گردند از همین رو در بعضی از انرژی گاید ها یا انرژی چین ها طراحی به گونه ای است که از برخورد سفاله تراش و یا جرقه جلوگیری به عمل آید.

بازار صنعت آرنیوس مرکز فروش انواع انرژی چین یا انرژی گاید انواع برند های معتبر را به شما عرضه می کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو