مرکز فروش انواع آینه دستگاه cnc لیزر
خرید فروش تجهیزات cnc

مرکز فروش انواع آینه دستگاه cnc لیزر

مرکز فروش انواع آینه دستگاه cnc لیزر: اینه هایی که برای دستگاه های لیزر مورد استفاده قرار می گیرند در نوع فلزی و سیلیکونی هستند و هر کدام ویژگی و مشخصه خاصی دارند که انواع این قطعات در بازار صنعت آرنیوس به فروش می رسد.

از نظر بازدهی و کارایی آینه های فلزی قدرت جذب به مراتب بیشتری در مقایسه با آینه های سیلیکونی دارند که همین عامل باعث می شود در هنگام کارکرد مقداری گرم تر گردند. لازم به ذکر است که در محیط هایی که از نظر رطوبتی در شرایط جوی نا مساعدی قرار دارند بهتر است که از آینه های سیلیکونی استفاده نشود.

آینه های فلزی با نام MO نیز معرفی می شوند که در این شرایط محیطی دارای عمر بیشتری هستند لذا همین موارد و همین تفاوت ها به نوعی باعث سردرگمی خریداران و استفاده کنندگان ماشین آلات برش لیزر CNC شده که کدام یک از انواع آینه دستگاه لیزر را خریداری و تهیه کنند.

در پاسخ به این عزیزان می توان بیان کرد که چنانچه دستگاه cnc برش لیزر حکاکی شما در مناطق نرمال از نظر آب و هوایی و یا مناطق مرکزی در حال کار هستند و این امکان برای شما وجود دارد که نظافت آینه لیزر دستگاه cnc لیزر را به طور مرتب بررسی کنید، آنگان استفاده از آینه های سیلیکونی از نظر کیفیت و توان می تواند بسیار مفید تر باشد برای شما و اگر امکان نظافت مرتب آینه لیزر برای شما وجود دارد پیشنهاد می کنیم که از آینه های فلزی استفاده نمایید چراکه این آینه ها عمر طولانی تری دارند اما بازدهی آنها کمتر می باشد.

آینه دستگاه cnc لیزر

در مورد آینه دستگاه لیزر توجه داشته باشید که چنانچه  این آینه ها به طور مرتب تمیزکاری نشوند و یا در هنگام تمیزکاری از لوازم مناسبی استفاده نشود آنگاه شاهد این خواهیم بود که آینه دستگاه لیزر به سرعت خراب خواهد شد و از عمر آن کاسته می شود.

بازار صنعت آرنیوس مرکز فروش انواع آینه دستگاه cnc لیزر مرکز عرضه انواع تجهیزات cnc برش حکاکی لیزر

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو