مرکز عرضه انواع خم کن لوله و پروفیل
فروش دستگاه خم کن، پانچ، پرس برک

مرکز عرضه انواع خم کن لوله و پروفیل

مرکز عرضه انواع خم کن لوله و پروفیل: جهت خم کاری دقیق انواع لوله و پروفیل نیازمند دستگاه های خم کن دقیق هستیم که از کارایی و اطمینان بالایی برخوردار باشند.

در حوزه های مختلف صنعتی از دستگاه های خم کن استفاده می شود و کاربرد گسترده ای دارند برای مثال از خم کن های لوله استیل و آلمینیوم در ساخت تجهیزات تزئیناتی ساختمان همچون ساخت نرده و… بسیار استفاده می شود.

هر دستگاه خم کن دارای تعدادی قالب می باشد و لازم است که این قالب ها از آلیاژهای مطمئن ساخته شده باشند. دستگاه خم کن معمولا در دو طراحی مختلف ساخته می شود و مورد استفاده قرار می گیرد، یک مدل حالت افقی و دیگری حالت عمودی است. دستگاه خم کن افقی برای استفاده در مکان هایی مناسب است که فضای عرضی مناسب در دسترس باشد و دستگاه خم کن عمودی مناسب مکان هایی است که فضای عرضی کم در دسترس می باشد و در ازای آن فضای عمودی مناسبی در اختیار است و می توان دستگاه را به طور عمودی مورد استفاده قرار داد. برخی از دستگاه های موجود در بازار توانایی کارکرد به هر دو صورت افقی و عمودی را دارند.

از ورق های پروفیل خم شده توسط دستگاه خم کن پروفیل در ساخت تجهیزات اولیه درب و پنجره های آلومینیومی استفاده می شود.
قالب های به کاربرده شده در دستگاه های خم کن موجود در بازار می توانند از نوع های مختلفی باشند برای مثال برخی از قالب ها دارای لاستیک های استخوانی فشرده هستند به طوری که در هنگام اجرای کار هیچ گونه خراش و سائیدگی بر روی قطعه های پروفیل ایجاد نمی کنند و همچنین این قالب ها می توانند به خوبی سخت کاری شوند تا عملکردی بسیار مناسب را از خود نشان دهند.

بازار صنعت آرنیوس مرکز عرضه انواع خم کن لوله و پروفیل بهترین مشاوره ها را در خصوص خرید دستگاه در اختیار صنعتگران قرار می دهد.

◊ مطالعه کنید: کاربرد دستگاه خم کن

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو